Про мережу медичних центрів «ДокторПРО»

 
 
До нас звернулось
68413
людей

Мережа приватних медичних центрів «ДокторПРО» має вузьку спеціалізацію. До унікальних послуг центрів у Черкасах, Чернігові, Кропивницькому та Білій Церкві можна віднести безопераційне лікування геморою (1-3 стадія) і тріщин прямої кишки, а також унікальну методику лікування псоріазу, основану на застосуванні натуральних препаратів, що не містять гормональних компонентів.

У 2015 році відбулося об’єднання двох відомих мереж медичних центрів «ОН Клінік» та «ДокторПРО», що дозволяє тепер більшій кількості українців отримати ефективне лікування в рамках великої та досвідченої корпорації.

Всі медичні центри корпорації оснащені відеодіагностичним обладнанням.

Послуги медичних центрів «ДокторПРО» в Черкасах, Кропивницькому, Чернігові та Білій Церкві ідентичні, а саме:

Відділення проктології (амбулаторна проктологія):

 • безопераційне лікування геморою;
 • лікування фісур (анальних тріщин);
 • видалення косметичних дефектів в області ануса (анальні бахромки, папіломи глибиною до 5 см.);
 • видалення поліпів;
 • лікування аноректального больового синдрому;
 • лікування анального свербежу.

У нашій клініці застосовуються виключно безопераційні методики, що дозволяють здійснити лікування амбулаторно, ефективно, безболісно і без відриву від звичного способу життя.

Відділення дерматології:

 • лікування псоріазу без гормонів;
 • дерматоскопія новоутворень;
 • видалення новоутворень (папілом, кондилом, бородавок) радіохвильовим методом.

Без рубців. Швидке загоєння. Стерильно.

Лікування вугрового висипу, грибкових захворювань, екзем, атопічних дерматитів, а також лікування широкого спектру різних дерматологічних захворювань (Детальніше за телефоном клініки у Вашому місті. Цілодобово!).

Запатентована методика лікування псоріазу. Застосовуються спеціальні мазі, не доступні в роздрібній аптечній мережі. Завдяки спеціальним схемам лікування дерматологам центру вдається досягти тривалої ремісії у пацієнтів, які вже не один рік хворіють на псоріаз.

Мережа медичних центрів «ОН Клінік» та «ДокторПРО» в Україні –лідер у лікуванні інтимних захворювань.

Якщо неприємна симптоматика в ШКТ виникає на постійній основі і для того, що відбувається немає об’єктивних причин, звертайтеся до гастроентеролога в «ДокторПРО» у Черкасах та Білій Церкві для правильної діагностики.

Ми лікуємо:

Крім діагностики та лікування широкого спектру захворювань шкіри, фахівці відділення дерматології медичних центрів «ДокторПРО» у Черкасах, Чернігові, Кропивницькому та Білій Церкві спеціалізуються на лікуванні псоріазу без гормонів.

Ми лікуємо:

Діагностикою та лікуванням ендокринологічних хвороб займається лікар-ендокринолог, доктора цього профілю можна знайти серед спеціалістів медичного центру «ДокторПРО» у Черкасах.

Ми приймаємо з захворюваннями:

Малоінвазивна хірургія з кожним днем завойовує популярність і вона доступна в медичному центрі «ДокторПРО» в Білій Церкві.

Ми допоможемо з:

 • Розкриттям фурункула, пароніхії, панарицію, абсцесу, карбункулу, лімфаденіту, гідраденіту та інших утворень
 • Висіченням врослого нігтя на верхніх або нижніх кінцівках
 • Видалення доброякісних новоутворень м’яких тканин 1, 2 категорій, з накладенням косметичного шва (ліпоми, фіброми, атероми, гігроми)
 • Зняттям та накладенням швів
Діагностувати та лікувати статеві інфекції пацієнтам допоможуть у клініці «ДокторПРО» у Черкасах.

Ми лікуємо:

Якщо у вас виникли проблеми зі здоров’ям і ви стоїте перед вибором, до якого фахівця звернутися – в цьому питанні вам допоможе сімейний лікар (терапевт).

Ми лікуємо:

Також важливо знати:

«ДокторПРО» - сучасний медичний центр, який надає широкий спектр діагностичних послуг в Черкасах та Білій Церкві.

Ми допоможемо з:

У медичному центрі «ДокторПРО» у Черкасах вам запропонують фізіотерапевтичні комплекси, здатні вирішити багато проблем зі здоров’ям.

Ми проводимо: