Про мережу

До нас звернулось
124808
людей

Мережа приватних медичних центрів «ДокторПРО» має вузьку спеціалізацію. До унікальних послуг центрів у Черкасах, Чернігові, Кропивницькому та Білій Церкві можна віднести безопераційне лікування геморою (1-3 стадія) і тріщин прямої кишки, а також унікальну методику лікування псоріазу, основану на застосуванні натуральних препаратів, що не містять гормональних компонентів.

У 2015 році відбулося об’єднання двох відомих мереж медичних центрів «ОН Клінік» та «ДокторПРО», що дозволяє тепер більшій кількості українців отримати ефективне лікування в рамках великої та досвідченої корпорації.

Всі медичні центри корпорації оснащені відеодіагностичним обладнанням.

Послуги медичних центрів «ДокторПРО» в Черкасах, Кропивницькому, Чернігові та Білій Церкві ідентичні, а саме:

Відділення проктології (амбулаторна проктологія):

  • безопераційне лікування геморою;
  • лікування фісур (анальних тріщин);
  • видалення косметичних дефектів в області ануса (анальні бахромки, папіломи глибиною до 5 см.);
  • видалення поліпів;
  • лікування аноректального больового синдрому;
  • лікування анального свербежу.

У нашій клініці застосовуються виключно безопераційні методики, що дозволяють здійснити лікування амбулаторно, ефективно, безболісно і без відриву від звичного способу життя.

Відділення дерматології:

  • лікування псоріазу без гормонів;
  • дерматоскопія новоутворень;
  • видалення новоутворень (папілом, кондилом, бородавок) радіохвильовим методом.

Без рубців. Швидке загоєння. Стерильно.

Лікування вугрового висипу, грибкових захворювань, екзем, атопічних дерматитів, а також лікування широкого спектру різних дерматологічних захворювань (Детальніше за телефоном клініки у Вашому місті. Цілодобово!).

Запатентована методика лікування псоріазу. Застосовуються спеціальні мазі, не доступні в роздрібній аптечній мережі. Завдяки спеціальним схемам лікування дерматологам центру вдається досягти тривалої ремісії у пацієнтів, які вже не один рік хворіють на псоріаз.

Мережа медичних центрів «ОН Клінік» та «ДокторПРО» в Україні –лідер у лікуванні інтимних захворювань.

Відділення
проктології
Проктологія
Відділення проктології медичних центрів «ДокторПРО» у Черкасах, Чернігові, Кропивницькому та Білій Церкві спеціалізуються виключно на безопераційних методах лікування геморою і тріщин прямої кишки. Такі методики як латексне лігування та інфрачервона коагуляція дозволяють лікувати геморой 1-3 стадії без хірургічного втручання.
Ми лікуємо:
Також важливо знати:
Відділення
гастроентерології
Гастроентерологія
Якщо неприємна симптоматика в ШКТ виникає на постійній основі і для того, що відбувається немає об’єктивних причин, звертайтеся до гастроентеролога в «ДокторПРО» у Черкасах, Білій Церкві, Кропивницькому та Чернігові для правильної діагностики.
Ми лікуємо:
Відділення
дерматології
Дерматологія
Крім діагностики та лікування широкого спектру захворювань шкіри, фахівці відділення дерматології медичних центрів «ДокторПРО» у Черкасах, Чернігові, Кропивницькому та Білій Церкві спеціалізуються на лікуванні псоріазу без гормонів.
We treat:
Також важливо знати:
Відділення
зпсш
ЗПСШ
Діагностувати та лікувати статеві інфекції пацієнтам допоможуть у клініках «ДокторПРО» у Черкасах та Кропивницькому.
Ми лікуємо:
Відділення
хірургії
Хірургія
Малоінвазивна хірургія з кожним днем завойовує популярність і вона доступна в медичному центрі «ДокторПРО» в Черкасах, Білій Церкві та Кропивницькому. Якщо ви хочете уникнути операції на ранніх стадіях виявленого захворювання, цей варіант стане прекрасною альтернативою класичній операції.
Ми допоможемо з:
Відділення
ендокринології
Ендокринологія
У містах:
Діагностикою та лікуванням ендокринологічних хвороб займається лікар-ендокринолог, доктора цього профілю можна знайти серед спеціалістів медичного центру «ДокторПРО» у Черкасах.
Ми приймаємо з захворюваннями:
Відділення
сімейної медицини
Сімейна медицина
Якщо у вас виникли проблеми зі здоров’ям і ви стоїте перед вибором, до якого фахівця звернутися – в цьому питанні вам допоможе сімейний лікар (терапевт).
Ми лікуємо:
Також важливо знати:
Відділення
діагностики
Діагностика
«ДокторПРО» - сучасний медичний центр, який надає широкий спектр діагностичних послуг в Черкасах, Білій Церкві, Кропивницькому та Чернігові.
Ми допоможемо з:
Відділення
фізіотерапії
Фізіотерапія
У медичному центрі «ДокторПРО» у Черкасах та Кропивницькому вам запропонують фізіотерапевтичні комплекси, здатні вирішити багато проблем зі здоров’ям.
Ми проводимо:
Відділення
неврології
Неврологія
У містах Черкаси та Кропивницький в клініках «ДокторПРО» працюють висококласні фахівці в області неврології, вони не лише допоможуть у постановці точного діагнозу й розроблять ефективне лікування, але й нададуть пацієнту схему профілактичних методів для підтримки стабільної активності НС.
Ми допоможемо з:
Відділення
мамології
Мамологія
У містах:
У жительок міста Черкаси є можливість пройти обстеження грудей у клініці «ДокторПРО», де в розпорядженні фахівців знаходиться сучасне обладнання, а повсякденна робоча практика організована за світовими стандартами.
Відділення мамології
Відділення
отоларингології
Отоларингологія
У містах:
Фахівці-отоларингологи клініки «ДокторПРО» у Черкасах використовують у своїй повсякденній практиці тільки найсучасніші, комфортні методи лікування, що гарантують пацієнтам успішне усунення хвороб.
Ми приймаємо з захворюваннями:
Відділення
трихології
Трихологія
Трихологія – це новий напрямок в медицині, сформований на базі дерматології. Трихологія вивчає будову і фізіологію волосся і волосистої частини шкіри голови, охоплює питання, пов'язані з діагностикою, патогенезом і лікуванням хвороб волосся і шкіри голови, а фахівець в цій області – трихолог.
Ми лікуємо:
Запис на прийом
Служба контролю якості