Статті

Новини
Графік роботи ДокторПРО у Кропивницькому 29.09
ДокторПРО у Кропивницькому буде працювати у неділю 29.09 з 9:00 до 14:00.
Новини
День народжння "ДокторПРО" у Чернігові - 7 років
Сьогодні "ДокторПРО" у Чернігові святкує 7 років. Ми пишаємося тим, чого досягли за минулий рік.
Новини
Новий сучасний ендоскоп FUJINON EPX-4450HD у «ДокторПРО» в Черкасах
Раді вам повідомити, що у «ДокторПРО» в Черкасах з`явився новий сучасний ендоскоп FUJINON EPX-4450HD - японський апарат преміум класу.
Новини
У відділенні дерматології мережі медичних центрів «ДокторПРО» з`явилася лазерна розчіска "HairMax"
Якщо вас турбує ослаблене волосся чи у вас діагностували дифузну, вогнищеву, андрогенну алопецію або псоріаз волосистої частини голови, то тепер лікарі-дерматологи медичних центрів «ДокторПРО» можуть призначити терапію лазерною розчіскою "HairMax".
Новини
Нові відділення - гастроентерологія та УЗД тепер у «ДокторПРО» в Чернігові
Тепер пацієнти «ДокторПРО» у Чернігові можуть звернутися з проблемами шлунково-кишкового тракту до відділення гастроентерології та зробити УЗД на сучасних апаратах.
Новини
В медичних центрах «ДокторПРО» пацієнти можуть покрити лікування страхуванням
Маємо гарну новину для пацієнтів «ДокторПРО». Тепер покрити лікування в мережі наших клінік ви можете своєю медичною страховкою.
Новини
Нова процедура - внутрішньовенне лазерне опромінення крові в «ДокторПРО» у Черкасах
Раді вам повідомити, що в клініці «ДокторПРО» у Черкасах доступна процедура ВЛОК.
Урологія
Каким должен быть размер члена?
Какой размер полового члена считается маленьким? А какой нормальным или средним? Волнует ли женщин размер агрегата своего партнера? Влияет ли длина на удовольствие? Рассмотрим наиболее частые вопросы сильной половины человечества.
Новини
Нові відділення в ДокторПРО в Кропивницькому
Медичний центр "ДокторПРО" в Кропивницькому розширюється!
Новини
«ДокторПРО» в Черкасах розширюється!
«ДокторПРО» продовжує активно розвивати мережу своїх медичних центрів, як в Україні, так і за кордоном. Вивчивши потреби наших пацієнтів в профільних фахівців, ми вирішили розширити сферу нашої діяльності і почати надавати послуги в чотирьох нових напрямках: неврологія, отоларингологія, сімейна медицина і маммология.
Проктологія
Проктологическое здоровье с медицинским центром «ДокторПРО»
Симптомы проктологических заболеваний доставляют не только ощутимый физический, но и психологический дискомфорт. Большинство пациентов испытывает стеснение перед посещением врача-проктолога, пытаясь устранить проблему самостоятельно при помощи рекламируемых препаратов. В лучшем случае это приводит к кратковременному улучшению самочувствия, в худшем – к прогрессированию заболевания.
Сімейна медицина
«ОН Клінік» & «ДокторПРО»: Ваш лікар тепер у Вашому місті!
Восени 2015 року відбулося об’єднання двох відомих мереж медичних центрів «ОН Клінік» та «ДокторПРО», що дозволяє тепер більшій кількості українців отримати ефективне лікування в рамках великої та досвідченої корпорації.
Проктологія
Геморой: коли ліпший друг – проктолог
«Пацієнт» в перекладі з латини означає «той, хто терпить, страждає». Проктологи знають, що хворі на геморой – страждальці, ще й які! Спочатку хворого на геморой мало що турбує.
Проктологія
Геморой. Як сніг на голову
Геморой – одне з найпоширеніших проктологічних захворювань. Це одне зі специфічних захворювань також і в плані психологічного сприйняття.
Проктологія
Геморой. Хочеш бути здоровим? Будь!
Ми часто бажаємо один одному доброго здоров’я. Але одного нашого бажання, на жаль, недостатньо, адже, щоб бути здоровим, необхідно докладати великих зусиль: правильно харчуватися, вести здоровий спосіб життя, займатися фізичними вправами і вчасно звертатися до лікаря.
Дерматологія
Чим загрожують бородавки?
У дитинстві мами і бабусі часто лякали нас різними забобонами і прикметами. Приміром, нам не дозволяли брати в руки жаб, тому що від них нібито з’являються бородавки.
Проктологія
Анальна тріщина. І сало тут не допоможе...
Чого тільки не начитаєшся в Інтернеті про вирішення різних проблем, а особливо медичних. На форумах і на різних порталах відбувається щось жахливе! Як «набажають», нарадять, що просто смішно стає!
Дерматологія
Испытание псориазом
Заболеть псориазом может каждый не зависимо от возраста. Появление на коже бляшек ярко-красного цвета, значительно возвышающихся над уровнем кожи, может стать громом среди ясного неба.
Запис на прийом
Запишіться на прийом прямо зараз!
Служба контролю якості