Статті

Новини
Відкриття медичного центру ДокторПРО в Києві
Ми раді повідомити про відкриття нового представництва медичного центру «ДокторПРО» в Києві.
Новини
У відділеннях ЛОР і сімейної медицини в Черкасах з'явився небулайзер
Інгаляції один із найбільш ефективних методів лікування захворювань дихальних шляхів у порівнянні з таблетками або сиропами.
Проктологія
Анальний секс: шкода чи користь
Анальний секс представляє собою будь-який тип сексуальної активності, що зачіпає анальну зону та несе в собі ризик появи інфекцій, що передаються статевим шляхом.
Сімейна медицина
Де шукати вітаміни взимку
У зв'язку з особливостями нашого клімату, проблема нестачі вітамінів частіше виникає в холодну пору року. Взимку і ранньою весною в меню стає менше свіжих овочів і фруктів, які є природними джерелами вітамінів.
Проктологія
Шкідливо читати в туалеті чи ні?
Читання в туалеті - шкода чи користь? Довге сидіння на унітазі може бути причиною запору? А геморою? Відповіді у статті.
Гастроентерологія
Чи шкідливо їсти смажену та гостру їжу?
Смажене – це шкідливо? А гостре? Чи правда, що існує залежність від цукру? Люди часто шукають інформацію про гостру та смажену їжу, про те, як правильно смажити й варити, та як рахувати калорії. Відповідаємо на питання, які стосуються правильного харчування.
Сімейна медицина
Чому я поправилась з віком? Чи потрібно худнути?
Чому з віком я набираю вагу? Як схуднути? Та чи потрібно це? Відповідаємо на розповсюджені питання про ожиріння.
Новини
Нова послуга в урології «ДокторПРО» в Черкасах - збільшення головки статевого члена і стовбура за допомогою гіалуронової кислоти
На даний момент найефективнішим методом збільшення статевого члена є введення гіалуронової кислоти.
Новини
В "ДокторПРО" в Черкасах відкрилося відділення кардіології
Серцево-судинні захворювання на даний момент займають основну частку смертності в усьому світі.
Сімейна медицина
Не хворіємо восени
З настанням осені починається час сезонних застуд. Зміцнення імунітету дозволить знизити ризик ГРЗ і грипу. Для цього достатньо дотримуватись простих рекомендацій, зробити щеплення і збалансувати дієту.
Гастроентерологія
Скільки солі можна їсти за день?
Сіль поліпшує смак їжі, робить її смачнішою. Та чи корисною є підсолена їжа? Скільки солі можна з'їдати за добу? Яку сіль краще вживати та як саме вона впливає на наше здоров'я?
Сімейна медицина
Що буде, якщо прийняти віагру здоровому чоловіку, жінці або дитині?
Віагра — один з найбільш відомих препаратів для покращення чоловічої потенції. Однак, як і будь-який лікарський засіб, вона має побічні ефекти. Тому треба бути обережним під час прийому таблеток та володіти інформацією про те, в яких випадках їх приймають.
Сімейна медицина
Чи шкідливе пасивне куріння?
Пасивне куріння загрожує нашому здоров'ю. В зоні ризику перебувають усі люди незалежно від віку, статі та стану здоров`я. В середньому, вдихання тютюнового диму на 30 % збільшує ризик розвитку раку легенів, астми, а також інфаркту.
Неврологія
Як боротися зі стресом
Ми розкажемо все про стрес: його різновиди й ознаки, позитивні й негативні наслідки, стадії розвитку та до кого потрібно звертатися за допомогою.
Гастроентерологія
Чи можна їсти червоне м'ясо
Раніше говорили, що червоне м'ясо небезпечне, а зараз пишуть, що начебто ні. Кому вірити?
ЗПСШ
Відповідаємо на розповсюджені питання про ВІЛ-інфекцію
Чи можна заразитися ВІЛ через голку в кінотеатрі? Чим ВІЛ відрізняється від СНІДу? Відповідаємо на найрозповсюдженіші питання
Сімейна медицина
Скільки годин потрібно спати?
Скільки годин потрібно спати, щоб не зашкодити здоров'ю.
Неврологія
Я часто нервую - що робити
Відповідаємо на найважливіші питання: як не нервувати, як заспокоїтися і які наслідки стресу.
Сімейна медицина
Вакцинуватись від грипу чи ні
Грип – це гостре інфекційне вірусне захворювання, що вражає верхні дихальні шляхи і супроводжується вираженою інтоксикацією та лихоманкою. Своєчасна профілактика захворювання допомагає запобігти інфікуванню вірусом.
Гастроентерологія
Як лікувати рефлюкс-езофагіт?
Рефлюкс-езофагіт або гастроезофагеальна рефлюксна хвороба – це комплекс симптомів, які виникають внаслідок закиду вмісту шлунку у стравохід, ротоглотку або дихальні шляхи.
ЗПСШ
Чи можна позбутися генітального герпесу?
Вірус простого герпесу (ВПГ), який викликає генітальний герпес, – друга по розповсюдженості інфекція після грипу, яка призводить до смерті людини.
Фізіотерапія
Лазерна терапія: для чого потрібна і як працює
Лазеротерапія – один із методів фізіотерапії, який застосовується у лікуванні, реабілітації та профілактиці багатьох захворювань.
Трихологія
Мезотерапія – міфи та факти
Мезотерапія – метод альтернативної медицини. Суть процедури полягає в тому, що лікар вводить суміш із біологічно активних речовин у волосисту частину голови. Прихильники методу стверджують, що це покращує стан шкіри та ріст волосся.
Гастроентерологія
Helicobacter Pylori – головний винуватець гастриту
Helicobacter Pylori – бактерія, яка інфікує шлунок та дванадцятипалу кишку людини. Збудник викликає гастрит, виразку, дуоденіт та іноді рак шлунку.
ЗПСШ
ПЛР – ефективний метод діагностики в лікуванні ЗПСШ
Кожного дня більше одного мільйона людей інфікується захворюваннями, що передаються статевим шляхом. Ці хвороби вражають чоловіків та вагітних жінок, що призводить до мертвонародження. Крім того, ЗПСШ підвищують ризик захворіти на рак шийки матки та ВІЛ втричі.
Гастроентерологія
Коліт – поширене захворювання шлунково-кишкового тракту
Коліт – це запалення слизової оболонки товстого кишечника. Існує багато форм коліту: інфекційний, виразковий, ішемічний, токсичний та радіаційний. Але всі форми об’єднує одне – хронічний запальний процес.
Хірургія
Як позбутися атероми?
Атерома – це кіста, яка локалізується на шкірі в сальних залозах. Атерома розвивається внаслідок утрудненого відтоку шкірного сала, яке накопичується в залозі та розтягує її протоку.
Неврологія
Невралгія трійчастого нерва
Невралгія трійчастого нерва (тригемінальна невралгія) – це патологія, яка характеризується періодичними колючими болями тривалістю в декілька секунд на обличчі в тих місцях, де проходить нерв.
Ендокринологія
Збільшена щитовидна залоза привід для занепокоєння
Щитоподібна залоза зберігає йод та виробляє йодовмісні гормони, які регулюють обмін речовин та впливають на безліч процесів у клітинах, тканинах та організмі в цілому. В середньому вага щитоподібної залози складає 15–30 грамів, а довжина лівої та правої долі складає 4 см.
Діагностика
Колоноскопія: побачити проблему зсередини
Колоноскопія – це метод дослідження, який дозволяє лікарю оцінити стан слизової оболонки та виявити патології товстої кишки, тобто виявити проблему зсередини.
Трихологія
Трихоскопія – перший крок у лікуванні волосся та шкіри голови
Трихоскопія – це метод діагностики захворювань волосся та шкіри голови. Дослідження проводиться за допомогою медичного обладнання – дерматоскопа або трихоскопа.
Отоларингологія
Болить горло? Можливо це фарингіт
Біль у горлі – розповсюджений симптом, який змушує людей звертатися до лікарів загальної практики та вузьких спеціалістів. Деякі хворі намагаються лікувати біль у горлі самостійно.
Новини
Графік роботи ДокторПРО у Кропивницькому 29.09
ДокторПРО у Кропивницькому буде працювати у неділю 29.09 з 9:00 до 14:00.
Трихологія
6 причин свербіння голови
Свербіння шкіри голови - симптом багатьох шкірних захворювань і одна з ознак патологічних процесів, що протікають в організмі. Знайти причину подразнення і усунути її можна тільки після консультації лікаря і дерматологічного обстеження.
Сімейна медицина
Частий головний біль: ліки чи лікар?
Частий головний біль - нездужання, з яким стикається абсолютна більшість сучасних людей. Проблема не має певних вікових рамок і може проявлятися навіть у ранньому дитячому віці.
Ендокринологія
Зайва вага - привід звернутися до лікаря?
Незважаючи на популярність моделей плюс-сайз і зростаючу увагу до бодіпозитива (цілковите сприйняття свого тіла), зайва вага, як і раніше залишається причиною психологічного дискомфорту і невдоволення своєю зовнішністю.
Ендокринологія
Що таке цукровий діабет
Цукровий діабет (ЦД) - ендокринна патологія, в основі якої лежить порушення засвоєння глюкози. Основною ознакою захворювання є перевищення норми вмісту глюкози в крові.
Ендокринологія
Щитовидна залоза - як діагностувати проблеми?
У щитоподібної залози багато функцій, але найважливішою з них є регуляція енергообміну між клітинами всього організму, забезпечення засвоєння ними кисню
Дерматологія
Лупа і свербіння голови - швидше до дерматолога
Свербіння волосистої частини голови, відчуття стягнутості, поява лупи вказують на порушення нормальних функцій шкіри.
Новини
День народжння "ДокторПРО" у Чернігові - 7 років
Сьогодні "ДокторПРО" у Чернігові святкує 7 років. Ми пишаємося тим, чого досягли за минулий рік.
Ендокринологія
Користь йоду для організму
Йод – це хімічна сполука та життєво важливий мікроелемент, без якого організм людини не здатний нормально функціонувати. Основна фізіологічна роль йоду – участь у продукції гормонів щитоподібної залози (тироксина та трийодтироніна), які регулюють процеси обміну речовин в організмі. Хімічний елемент має важливе значення впродовж всього життя, але він найбільш необхідний в період розвитку плоду.
Неврологія
Остеохондроз – хвороба XXI сторіччя
Вік та малорухливий спосіб життя впливають на здоров’я людини, в тому числі на стан опорно-рухового апарату та нервової системи. Це пояснює поширеність остеохондрозу – хвороби XXI сторіччя.
Мамологія
Мастопатія? Без паніки
Доброякісна зміна тканин молочної залози – одна з найбільш поширених патологій у жінок, які включають різні по симптомам та клінічній картині захворювання. Не дивлячись на органічні зміни у молочній залозі, захворювання піддається медикаментозному або хірургічному лікуванню.
Гастроентерологія
Гастроскопія – інформативний метод дослідження ШКТ
Захворювання шлунково-кишкового тракту приносять дискомфорт: болі в животі, відрижка, нудота, печія, зниження апетиту, діарея та затримка газів у кишечнику.
Отоларингологія
Хронічний нежить не можна ігнорувати
Нежить – одне з найбільш поширених захворювань верхніх дихальних шляхів. Тривалий нежить впливає на якість життя: знижується працездатність, виникають вторинні інфекції середнього вуха, формуються носові поліпи, які можуть повністю заблокувати носові ходи. Тому не варто чекати, поки захворювання пройде самостійно.
Новини
Новий сучасний ендоскоп FUJINON EPX-4450HD у «ДокторПРО» в Черкасах
Раді вам повідомити, що у «ДокторПРО» в Черкасах з`явився новий сучасний ендоскоп FUJINON EPX-4450HD - японський апарат преміум класу.
Новини
У відділенні дерматології мережі медичних центрів «ДокторПРО» з`явилася лазерна розчіска "HairMax"
Якщо вас турбує ослаблене волосся чи у вас діагностували дифузну, вогнищеву, андрогенну алопецію або псоріаз волосистої частини голови, то тепер лікарі-дерматологи медичних центрів «ДокторПРО» можуть призначити терапію лазерною розчіскою "HairMax".
Новини
Нові відділення - гастроентерологія та УЗД тепер у «ДокторПРО» в Чернігові
Тепер пацієнти «ДокторПРО» у Чернігові можуть звернутися з проблемами шлунково-кишкового тракту до відділення гастроентерології та зробити УЗД на сучасних апаратах.
Новини
В медичних центрах «ДокторПРО» пацієнти можуть покрити лікування страхуванням
Маємо гарну новину для пацієнтів «ДокторПРО». Тепер покрити лікування в мережі наших клінік ви можете своєю медичною страховкою.
Новини
Нова процедура - внутрішньовенне лазерне опромінення крові в «ДокторПРО» у Черкасах
Раді вам повідомити, що в медичному центрі «ДокторПРО» у Черкасах доступна процедура ВЛОК.
Сімейна медицина
Щеплення: вичерпна інструкція для дітей та дорослих, і навіть для тих, хто не вірить у вакцинацію
Кампанія проти щеплень поширюється та збільшується. Разом з нею зростає частота спалахів інфекцій, які можна контролювати і регулювати за допомогою щеплень.
Діагностика
У мене є рідні, яким вже багато років. Як я можу допомогти їм зберегти своє здоров’я?
Після 60 років імунітет людини стає слабшим. Грип, з яким раніше людина виходила на роботу, після 60 років може викликати серйозні наслідки та привести її у відділення реанімації.
Неврологія
Як дізнатись, що у вашої дитини розлади аутичного спектру?
В цій статті вказується 11 ознак того, що ваша дитина страждає розладом аутичного спектру.
Дерматологія
Як користуватися громадською вбиральнею без шкоди для здоров'я?
Громадські туалети багато хто вважає великою «Чашкою Петрі» - здається, хвороботворні мікроби підстерігають всюди. Брудний обідок унітазу, кускове мило, яким користувалися десятки людей до вас, забризкана підлога викликають огиду. Але чи так все погано насправді?
Неврологія
Інструкція: як спілкуватися з важкохворими пацієнтами?
За статистикою ВООЗ, близько 40 мільйонів людей щорічно потребують паліативної допомоги. Вона вкрай необхідна важкохворим пацієнтам з такими діагнозами, як: рак, серцево-судинні аномалії, СНІД, хронічні респіраторні захворювання, діабет, розсіяний склероз, хвороба Паркінсона і деякі види старечих деменцій.
Неврологія
Як зрозуміти, що у близької вам людини деменція?
В світі налічується близько 50 мільйонів людей з деменцією. У 60% випадків деменцію провокують такі розлади, як хвороба Альцгеймера, перенесені інсульти.
Гінекологія
Тести на вагітність
Питання планування вагітності завжди було актуальним у житті кожної жінки. У минулому підтвердження факту материнства проводилося через 2-3 місяці після запліднення. Сучасні тести дають можливість підтвердити або спростувати вагітність уже через 7-10 днів.
Гінекологія
Перші симптоми вагітності
Єдиним правильним рішенням у виявленні вагітності в домашніх умовах є тест. Але вказувати на зачаття можуть і певні ознаки, які потрібно знати кожній дівчині, щоб раніше дізнатися про свій стан і покращити спосіб життя на благо майбутньої дитини.
Урологія
Чи можливо вилікувати простатит?
Простатит – досить розповсюджене захворювання. І часто чоловіки ставлять урологам питання «Чи можна вилікувати простатит?»
Гінекологія
Лікування вагінального дисбактеріозу
Здоров'я жіночої статевої системи багато в чому залежить від нормальної мікрофлори піхви. Нормою вважається певне кількісне і якісне співвідношення мікроорганізмів: близько 95% становлять лактобактерії, приблизно 4% біфідобактерії, і менше 1% - умовно-патогенні грибки роду Кандида, уреаплазма, інші бактерії.
Урологія
Що таке імпотенція у чоловіків і як її лікувати?
Імпотенція – страшний сон кожного чоловіка. Звідки вона береться й чи можна вирішити проблему? Розповідаємо в статті далі.
Гінекологія
Що таке дисплазія шийки матки та як її вилікувати?
Дисплазія шийки матки – це патологічний стан слизової тканини органа, що супроводжується зміною морфофункціональних характеристик її клітин (потовщення, розростання, диференціація й ін.), тобто порушується будова й робота (захисна функція, дозрівання, відторгнення) клітин епітеліального шару шийки матки.
Гінекологія
Що відбувається з тілом жінки під час пологів?
Народження дитини – важлива та зворушлива подія в житті кожної жінки. Перші хвилини знайомства з малям змушують забути про недавно пережиті страждання – пологи. Це малоприємний, часом тривалий процес, що вимагає фізичних і емоційних сил.
Сімейна медицина
Як зміниться охорона здоров’я в Україні наступного року
Медична реформа стрімко просувається країною та вносить суттєві корективи до надання медичних послуг. На даний час прийнята низка нормативно-правових документів, які визначають нові правила медичного обслуговування у наступному році. На що чекати та чи готові ви до змін?
Новини
Нові відділення в ДокторПРО в Кропивницькому
Медичний центр "ДокторПРО" в Кропивницькому розширюється!
Новини
«ДокторПРО» в Черкасах розширюється!
«ДокторПРО» продовжує активно розвивати мережу своїх медичних центрів, як в Україні, так і за кордоном. Вивчивши потреби наших пацієнтів в профільних фахівців, ми вирішили розширити сферу нашої діяльності і почати надавати послуги в чотирьох нових напрямках: неврологія, отоларингологія, сімейна медицина і маммология.
Сімейна медицина
«ОН Клінік» & «ДокторПРО»: Ваш лікар тепер у Вашому місті!
Восени 2015 року відбулося об’єднання двох відомих мереж медичних центрів «ОН Клінік» та «ДокторПРО», що дозволяє тепер більшій кількості українців отримати ефективне лікування в рамках великої та досвідченої корпорації.
Проктологія
Геморой: коли ліпший друг – проктолог
«Пацієнт» в перекладі з латини означає «той, хто терпить, страждає». Проктологи знають, що хворі на геморой – страждальці, ще й які! Спочатку хворого на геморой мало що турбує.
Проктологія
Геморой. Як сніг на голову
Геморой – одне з найпоширеніших проктологічних захворювань. Це одне зі специфічних захворювань також і в плані психологічного сприйняття.
Проктологія
Геморой. Хочеш бути здоровим? Будь!
Ми часто бажаємо один одному доброго здоров’я. Але одного нашого бажання, на жаль, недостатньо, адже, щоб бути здоровим, необхідно докладати великих зусиль: правильно харчуватися, вести здоровий спосіб життя, займатися фізичними вправами і вчасно звертатися до лікаря.
Дерматологія
Чим загрожують бородавки?
У дитинстві мами і бабусі часто лякали нас різними забобонами і прикметами. Приміром, нам не дозволяли брати в руки жаб, тому що від них нібито з’являються бородавки.
Проктологія
Анальна тріщина. І сало тут не допоможе...
Чого тільки не начитаєшся в Інтернеті про вирішення різних проблем, а особливо медичних. На форумах і на різних порталах відбувається щось жахливе! Як «набажають», нарадять, що просто смішно стає!
Запис на прийом
Запишіться на прийом прямо зараз!
Служба контролю якості