Випробування псоріазом

Захворіти на псоріаз може кожен незалежно від віку. Поява на шкірі бляшок яскраво-червоного кольору, що значно піднімаються над рівнем шкіри, може стати громом посеред ясного неба.

Раптове загострення хвороби – важке випробування для кожного, хто не з чуток знайомий з псоріазом. Хвороба може відступати, а потім знову з’являтися. Нетривалі світлі проміжки часу між рецидивами хвороби змушують хворих на псоріаз жити в страху перед новим загостренням. І хоча в більшості випадків псоріаз не загрожує життю, від нього не кричать і не вмирають від болю, він є причиною серйозних психологічних проблем.

Саме з цієї причини і з ряду медичних показань псоріазом треба займатися. Не можна пускати захворювання на самоплив і сидіти, склавши руки, в очікуванні полегшення. З кожним загостренням псоріаз може охоплювати все більші         ділянки шкірного покриву (відомі випадки, коли псоріатичні бляшки вкривали до 90% площі шкірного покриву). У цьому випадку шкіра втрачає свої захисні функції і стає «вхідними воротами» для інфекції.

Тривалість проміжків між рецидивами абсолютно непередбачувана. Хвороба може «дрімати» 10-20 років, а потім «розквітнути» з новою силою. Хворий на псоріаз змушений відмовитися від звичайних мирських радощів: пляжний відпочинок, басейн, сауна. Більшість людей буквально шарахаються від виду червоних плям, будучи впевненими що захворювання заразне. Ну, хоч табличку вішай: «Не заразно!».

Люди, які страждають на псоріаз, так само, як і всі інші, заслуговують на нормальне повноцінне життя. Не можна замикатися в собі, уникати людних місць. Необхідно навчитися жити з псоріазом, зробити його непомітним для оточуючих і для себе.

Справді, людство ще не винайшло універсальних ліків, що здатні раз і назавжди позбавити від псоріазу, але існує ряд ефективних засобів, що дозволяють зняти зовнішні прояви хвороби і контролювати їх виникнення у майбутньому.

Серед різноманіття таких засобів явну перевагу слід віддати натуральним препаратам, а не штучно синтезованим, що містять гормони і стероїди. Адекватно підібрана дерматологом терапія, основана на застосуванні природних препаратів, допоможе подолати випробування псоріазом і зробити Вас сильнішими.

Саме цією справою займаються дерматологи медичного центру «ДокторПРО». Тут ведуть боротьбу з псоріазом тільки натуральними препаратами, у склад яких входять солі, грязі та водорості Мертвого моря. Таке лікування не завдає шкоди організму людини та під час рецидиву ефективно допомагає позбутися від зовнішніх проявів хвороби.

Коментарі