• Головна
  • Анальна тріщина. І сало тут не допоможе...

Анальна тріщина. І сало тут не допоможе...

Чого тільки не начитаєшся в Інтернеті про вирішення різних проблем, а особливо медичних. На форумах і на різних порталах відбувається щось жахливе! Як «набажають», нарадять, що просто смішно стає!

В соціальних мережах розвивають справжні гілки обговорень на тему, хто і чим лікував і хто куди ходив, чим мазав і так далі. В основному це стосується найбільш інтимних проблем і хвороб. Запитують зазвичай про ті захворювання, з якими соромляться йти до лікаря. Це гінекологічні, урологічні та проктологічні захворювання. Люди чомусь вірять, що те, що їм порадять абсолютно правильно і точно, що все це їм допоможе і не потрібно буде йти до фахівця. Однак після таких експериментів, коли хворі нарешті відвідують лікаря, спостерігаються дуже глибокі ускладнення, порушення в організмі, а також є ймовірність розвитку раку при деяких запущених хворобах.

Як визначити анальна тріщина чи геморой?

Анальну тріщину часто плутають з гемороєм, тому що симптоми цих хвороб дуже схожі між собою. Якщо там болить – виходить, це геморой. Людина самовільно починає боротися з хворобою, читати жахливі поради в Інтернеті, купувати непотрібні і шкідливі таблетки, мазати соняшниковою олією і лікуватися салом – і таке буває! Але, звісно, ні до чого доброго це не призводить і хворий у смутку і безнадії прямує до проктолога.

Анальна тріщина – це в прямому сенсі тріщина на слизовій в анальному проході. Сильний біль зазвичай приголомшує пацієнта при дефекації, часто біль триває і після, протягом хвилин і навіть годин. З часом людина переконується в тому, що проблема лише ускладнюється, і біль тільки збільшується. Коли терпець вже закінчується, пацієнт біжить до лікаря. У «ДокторПРО» існують методи, за допомогою яких проктологічні проблеми вирішуються амбулаторно, без болю і крові. У медичному центрі використовується сучасне обладнання для лікування проктологічних захворювань, зокрема, радіохвильовим методом. Він дозволяє безопераційно і безболісно лікувати хворих на тріщини прямої кишки, висікаючи краї тріщин і доводячи слизову до загоюючого ефекту». Для того, щоб провести детальну діагностику, крім пальцевого огляду, проводиться також аноскопія та ректоскопія.

У медичному центрі «ДокторПРО» працюють кваліфіковані проктологи, які з розумінням і професіоналізмом поставляться до вашої проблеми. Обстеження проводиться в спеціальній одноразовій білизні і з використанням якісного обладнання європейського зразка. Важливо, що лікування можна розпочати вже з першого сеансу. Звертайтеся до фахівців і Вам обов’язково допоможуть!

Коментар

Запис на прийом
Запишіться на прийом прямо зараз!
Служба контролю якості