Чим загрожують бородавки?

У дитинстві мами і бабусі часто лякали нас різними забобонами і прикметами. Приміром, нам не дозволяли брати в руки жаб, тому що від них нібито з’являються бородавки.

Насправді це не так. Бородавки – інфекційне захворювання шкіри, що спричинюється різними типами вірусу папіломи людини (ВПЛ). Заразитися можна під час контакту з хворою людиною а також через рушники, посуд та інші предмети. Порізи, дрібні ранки можуть також стати причиною цього захворювання. А ось жаби до бородавок не мають ніякого стосунку.

Чому з'являються бородавки?

Коли вірус потрапляє в організм через слизову оболонку або шкіру, він проникає в нервову тканину та залишається там на все життя. Саме тому активність шкірних висипів пов’язана зі станом нашої нервової системи та імунітету. Дуже часто достатньо невеликого стресу, щоб папіломи з’явилися на шиї, у пахвовій зоні або на підошві.

Бородавки можуть з’являтися в будь-якому віці, а їх розмір і зовнішній вигляд залежать від ступеню травматизації, якій вони піддаються, і місця розташування. Але і неестетичний зовнішній вигляд бородавок – не найстрашніше. Всі шкірні нарости можуть перероджуватися і ставати злоякісними. Тому будь-які спроби «вивести» їх самостійно можуть коштувати Вам життя. Краще звернутися до лікаря.

Як позбутися бородавок?

Дерматолог в Черкасах, Чернігові, Кропивницькому, Білій Церкві) проведе фізикальний огляд, збір анамнезу та дерматоскопію. Тільки дерматоскоп може збільшити шкірний наріст в десятки разів і дозволить лікарю не тільки ретельно вивчити його структуру, але і однозначно відповісти – необхідно видалити бородавку чи ні, чи є ризик розвитку злоякісної пухлини з цього шкірного наросту. Без дерматоскопії поставити точний діагноз практично неможливо.

Якщо ж лікар побачить, що наріст безпечний, він запропонує також спосіб його видалення. Є кілька методів, що допомагають позбутися від бородавок і папілом. Дерматологи «ДокторПРО» успішно використовують кріодеструкцію та радіохвильовий метод. Останній дозволяє видаляти будь-які нарости без болю, не ушкоджуючи здорові тканини. Це унікальний безконтактний метод видалення м’яких тканин за допомогою радіохвиль високої частоти (3,8-4,0 МГц). Після нього не залишається рубців, а шанси, що наріст знову з’явиться на цьому ж місці, мінімальні.

Будьте уважні до себе і свого здоров’я! Чим раніше Ви звернетеся за професійною медичною допомогою, тим простіше буде позбутися від небажаних наростів на обличчі і тілі.

Рейтинг:
5 з 5 на основі 1 оцінки

Коментар

В мене були пласкі бородавки. Дуже погано виводилсь.
Тетяна
8 місяців тому
Страждала від бородавок на руках. Стидно було людям показувати. Зараз видалила і почуваюся відмінно.
Люда
8 місяців тому
Запис на прийом
Додані послуги
При оплаті на сайті: 0 грн.
При оплаті в мед. центрі: 0 грн.
Служба контролю якості