• Головна
  • «ДокторПРО» в Черкасах розширюється!

«ДокторПРО» в Черкасах розширюється!

«ДокторПРО» продовжує активно розвивати мережу своїх медичних центрів, як в Україні, так і за кордоном. Вивчивши потреби наших пацієнтів в профільних фахівців, ми вирішили розширити сферу нашої діяльності і почати надавати послуги в чотирьох нових напрямках: неврологія, отоларингологія, сімейна медицина і маммология.

Тепер ми зможемо надавати цілий комплекс послуг для жінок, а саме - консультацію гінеколога, УЗД: вагінальне, абдомінальне, молочних залоз, щитовидної залози, консультацію мамолога та ендокринолога, лабораторні дослідження.

Фахівці проктологи і урологи неодноразово звертають увагу, що їх пацієнти мають проблеми неврологічного характеру, тому завдяки відкриттю відділення неврології наші пацієнти зможуть отримати консультацію досвідченого невропатолога. Крім того, невропатолог буде проводити лікування таких захворювань: вегето-судинна дистонія, мігрень, наслідки інсультів, радикуліти та інші неврологічні захворювання.

У відділенні сімейної медицини кваліфікований лікар допоможе розібратися із захворюваннями судинної системи, перепадами артеріального тиску, тут же можна буде пройти кардіограму на сучасному обладнанні, отримати направлення на аналізи і подальше обстеження, пройти курс фізіотерапії.

Отоларингологія - це відділення, в яке доводиться звертатися час-від часу практично всім нам. Захворювання ЛОР органів (вухо, горло, ніс) наздоганяють нас при вірусних захворюваннях, застудах, запальних процесах, а іноді навіть при грибкових захворюваннях. Досвідчений отоларинголог - це знахідка для всієї родини! Фахівці цього відділення будуть займатися діагностикою та лікуванням всіх запальних процесів ЛОР-органів.

Уже в перших числах липня нові відділення «ДокторПРО» відкриють двері для пацієнтів.

Записатися на прийом можна буде за номером 0 800 30 11 77 (дзвінки безкоштовні для всіх операторів в межах України).

Коментар

Запис на прийом
Запишіться на прийом прямо зараз!
Служба контролю якості