• Головна
  • «ОН Клінік» & «ДокторПРО»: Ваш лікар тепер у Вашому місті!

«ОН Клінік» & «ДокторПРО»: Ваш лікар тепер у Вашому місті!

Восени 2015 року відбулося об’єднання двох відомих мереж медичних центрів «ОН Клінік» та «ДокторПРО», що дозволяє тепер більшій кількості українців отримати ефективне лікування в рамках великої та досвідченої корпорації.

Восени 2015 року відбулося об’єднання двох відомих мереж медичних центрів «ОН Клінік» та «ДокторПРО», що дозволяє тепер більшій кількості українців отримати ефективне лікування в рамках великої та досвідченої корпорації.

Об’єднана корпорація налічує 12 медичних центрів в Україні, що надають лікарську допомогу з таких основних спеціалізацій як гінекологія, урологія, дерматологія та проктологія. Окрім долучення до великої міжнародної мережі «On Clinic International», мережа «ДокторПРО» отримує можливість удосконалити методики лікування за допомогою нових препаратів (мазей, гелів, пастилок, таблеток). Вилікувати навіть найінтимніше та найделікатніше захворювання без операції можливо!

Ця важлива подія надає лікарям «ДокторПРО» можливість взаємодіяти з професіоналами «On Clinic International», а також підвищувати свою кваліфікацію на стажуваннях, в тому числі і за кордоном. Відтепер всі фахівці зможуть обмінюватися накопиченими знаннями та досвідом, досягненнями та інноваційними розробками. В результаті кожен пацієнт отримає повний комплекс медичних послуг, включаючи найважливіші рекомендації з профілактики.

Більше того, переймаючи досвід сервісного обслуговування пацієнтів в «On Clinic International», мережа медичних центрів «ДокторПРО» зможе покращити рівень обслуговування в своїх клініках, дотримуючись особливих корпоративних та світових стандартів.

Долучення до могутньої медичної мережі дозволить відкрити нові напрямки своєї діяльності, а також удосконалити діючі відділення клінік. Це надасть можливість розширити спектр послуг, що надаються, і запропонувати унікальні та ефективні лікувально-профілактичні програми своїм пацієнтам.

Звертаючись до «ОН Клінік» і «ДокторПРО», Ви:

  • можете записатися на прийом до лікаря у визначений зручний для Вас час;
  • пройдете обстеження і лікування за допомогою сучасного медичного обладнання;
  • отримуєте безопераційне лікування без болю і ускладнень за індивідуальною програмою;
  • збережете в таємниці свій візит до лікаря та позбавитеся від неприємних розпитувань з боку близьких або друзів;
  • забудете про «живу» чергу до лікаря.

Багаторічний досвід «ДокторПРО» та перспективи, що відкрилися, в поєднанні з передовими методиками дозволяють добитися одужання без болю і операцій. Ви зможете швидко повернутися до звичного способу життя.

Запис до лікаря ведеться цілодобово: достатньо зателефонувати за контактним телефоном необхідної клініки мережі або залишити заявку на офіційному сайті. Якщо Ви не знаєте до якого фахівця звернутися – наші консультанти з радістю допоможуть Вам.

Не потрібно терпіти біль та інші неприємні симптоми хвороби. Навіть невелике запалення або різке погіршення самопочуття – привід звернутися до фахівця. Не ризикуйте своїм здоров’ям. Запишіться вже зараз у сучасну клініку «ДокторПРО» і Ви отримаєте дієву допомогу!

Коментар

Запис на прийом
Запишіться на прийом прямо зараз!
Служба контролю якості