Геморой. Хочеш бути здоровим? Будь!

Ми часто бажаємо один одному доброго здоров’я. Але одного нашого бажання, на жаль, недостатньо, адже, щоб бути здоровим, необхідно докладати великих зусиль: правильно харчуватися, вести здоровий спосіб життя, займатися фізичними вправами і вчасно звертатися до лікаря.

Адже саме своєчасний візит до фахівця, коли з’являються лише перші – найменші симптоми, позбавляє нас від проблем зі здоров’ям у майбутньому.

Чи можна назвати людину, яка страждає на геморой, здоровою?

Безумовно ні, так як геморой – хвороба, причому досить поширена. Чи всі люди звертаються до проктолога при виникненні перших симптомів цього захворювання? На жаль, переважна більшість хворих через страх перед неминучою операцією або через звичайний сором надають перевагу самолікуванню, не вдаючись до професійної медичної допомоги.

Про це свідчать різні Інтернет форуми, на яких люди задають один одному питання, обмінюються порадами, намагаються отримати консультацію лікарів-проктологів. І практично в кожному зверненні вбачається страх перед проктологічним оглядом, відчуття сорому й ніяковості. Ось кілька прикладів:

Олена: Шановний лікарю! Мені здається, що в мене утворився геморой. В області анального отвору після дефекації з’являється легке печіння, свербіж і біль. Порадьте, будь ласка, що мені робити в цій ситуації, так як я соромлюся йти до лікаря. Хочеться позбутися цієї хвороби за межами лікарняних відділень.

Антоніна: Прошу у Вас поради. Вже 3 роки мене турбує зовнішній вузол в задньому проході. Спочатку він був невеликий, а тепер збільшився. Під час дефекації відчуваю ріжучий біль, а на папері залишається кров. Намагалася лікуватися обліпиховими свічками, але вони не знімають біль. Як можна позбутися цього вузла? Обов’язково необхідна операція?

Володимир: Нещодавно я сильно отруївся, у мене був пронос майже тиждень. Коли я прийшов до норми, то виявив нову «радість» – біля анального отвору утворилося невелике ущільнення. Воно болить та спричиняє сильний дискомфорт. Що з цим робити, як позбутися? Допоможіть!

Подібних повідомлень на форумах тисячі.

Лікар-проктолог

Ми попросили прокоментувати ситуацію за даними зверненнями провідного проктолога Медичного центру «ДокторПРО» Корбут Леоніда Миколайовича.

«Як бачимо, більшість пацієнтів хотіли б отримати заочну консультацію спеціаліста: визначення діагнозу і лікування. Однак це вкрай нерозумний спосіб, тому що людина, шукаючи «легких шляхів», піддає себе і своє здоров’я великій небезпеці. Більш того, будь-який поважаючий себе фахівець не буде давати заочно рекомендацій щодо лікування, так як поставити точний і правильний діагноз можливо тільки в результаті огляду проктолога і повної проктологічної діагностики».

Сьогодні отримати якісне та ефективне лікування геморою не проблема. Медичний центр «ДокторПРО» надає своїм пацієнтам медичні послуги на високому рівні, а максимальний комфорт, тактовність та увага медперсоналу на всіх етапах лікування позбавить від страху, незручності і сорому.

Діагностику на сучасному обладнанні і лікування проктологічних захворювань в «ДокторПРО» проводять лікарі-проктологи вищої категорії з багаторічним досвідом роботи, які пройшли спеціальне навчання безопераційним методиками лікування геморою і прямої кишки.

Не соромтеся і не лінуйтеся звернутися за допомогою до лікаря! Ваше здоров’я і гармонія з власним тілом набагато важливіше!

Рейтинг:
0 з 5 на основі 0 оцінок

Інші статті на тему:


Коментар

Зовнішній геморой лікувала свічками. І як то кажуть "до одного місця" ))
Поліна
8 місяців тому
Скільки не лікуй геморой народними методами, все одно прийдеться йти до лікаря-проктолога.
Ольга Іванівна
8 місяців тому
Запис на прийом
Додані послуги
При оплаті на сайті: 0 грн.
При оплаті в мед. центрі: 0 грн.
Служба контролю якості