Геморой. Як сніг на голову

Геморой – одне з найпоширеніших проктологічних захворювань. Це одне зі специфічних захворювань також і в плані психологічного сприйняття.

Завжди зрозуміло, що люди з такою хворобою будуть соромитися і до останнього терпітимуть муки та біль. Це майже так само, як у людей, які бояться стоматологічного крісла. Вони теж вичікують, поки настане пекельний біль і порушення доберуться до коренів зуба і його нервів, і тільки тоді зважуються на вимушений візит до стоматолога. Проте ні в першому, ні в другому випадку вкрай не рекомендується займати таку вичікувальну позицію. Геморой – захворювання, яке досить швидко прогресує, переходячи з однієї своєї стадії в іншу, кожен такий перехід супроводжується появою нових неприємних симптомів. Чим далі, тим гірше. І лікування в такому випадку буде протікати довше і складніше. Не запускайте захворювання. Лікарі-проктологи радять звертатися до них відразу після появи перших неприємних відчуттів або кров’янистих виділень.

Провідні проктологи медичного центру «ДокторПРО» кажуть: «Рано чи пізно, збільшення гемороїдальних вузлів з’являється у більшості людей, так як з віком зменшується міцність зв’язку слизової оболонки анального каналу з його стінками, і тому з’являється випадання вузлів. Часто геморой з’являється і стрімко розвивається у вагітних жінок, як правило, в останньому триместрі».

Важливо додати, що симптоми геморою і симптоми раку прямої кишки настільки схожі, що несподівано для самих пацієнтів, лікарі найчастіше діагностують рак прямої кишки.

Існує чотири стадії геморою. Перша стадія зазвичай проявляється кровотечею, гемороїдальні вузли не випадають. При другій стадії гемороїдальні вузли випадають при натужуванні і вправляються самостійно. На третій стадії геморою вузли випадають і вправляються тільки ручним способом. Спочатку випадання вузлів відбувається тільки під час дефекації, пізніше – при будь-якому підвищенні внутрішньочеревного тиску, наприклад під час підйому важких речей або кашлю. Четверта стадія найскладніша. Гемороїдальні вузли випадають в спокої і не вправляються або знову випадають відразу після вправлення. При цьому часто спостерігається їх тромбоз, біль в області заднього проходу, а також інтенсивні кровотечі.

Хірургічного видалення гемороїдальних вузлів при четвертій, найбільш запущеній стадії, дійсно не уникнути. А ось інші стадії можливо вилікувати без операції. На жаль, не всі, хто зіткнувся з цією хворобою, про це знають.

Проктологи медичного центру «ДокторПРО» використовують безопераційні безболісні методики лікування геморою та тріщин прямої кишки. Такі методики не потребують госпіталізації, довгого перебування в стаціонарі і вимушеного відсторонення від роботи і сім’ї.

Лікування можна розпочати з першого відвідування. Важливо те, що в «ДокторПРО» Ви можете разом пройти комплексне проктологічне обстеження, яке проводиться при першому відвідуванні клініки, і крім докладної консультації лікаря і постановки діагнозу включає: анаскопію (огляд прямої кишки на глибину до 10 см), ректоскопію (огляд прямої кишки на глибину до 25 см), пальцеве обстеження області ануса. Обстеження проводиться в зручному положенні (на кушетці, лежачи на боці) з використанням знеболюючого гелю.

Якщо Ви виявили у себе перші симптоми геморою, негайно зверніться до проктолога. Хвороба не пройде сама собою!

Коментар

Запис на прийом
×
Настав час подумати #проздоров`я. Дізнайтеся про сучасні методи лікування геморою.
Служба контролю якості