• Головна
  • Геморой: коли ліпший друг – проктолог

Геморой: коли ліпший друг – проктолог

«Пацієнт» в перекладі з латини означає «той, хто терпить, страждає». Проктологи знають, що хворі на геморой – страждальці, ще й які! Спочатку хворого на геморой мало що турбує.

«Пацієнт» в перекладі з латини означає «той, хто терпить, страждає». Проктологи знають, що хворі на геморой – страждальці, ще й які! Спочатку хворого на геморой мало що турбує. Свербіж в анальному проході, проблеми під час відвідування туалету, після вживання алкоголю і гострої їжі. Як правило, людина не надає цьому великого значення. Але поступово страждалець починає відчувати гострий біль, дискомфорт у прямій кишці, переживає з приводу постійних кровотеч. Нічого не рятує від жахливих відчуттів: життя стає нестерпним, дієти, зміна способу життя і статеве стримання не допомагають. Додаються також страх перед туалетом та болісні запори. Результат – депресія, неприємності на роботі, конфлікти в сім’ї. Навіть у такій ситуації сором заважає звернутися до лікаря. Таким чином, пацієнт, який приходить до проктолога, вже має ускладнену форму геморою.

Статистика свідчить, що на геморой хворіють не менше 12% дорослого населення всієї планети. Причини геморою можуть бути різними. Це і гастрономічні фактори – гостра їжа, алкоголь, вічні перекуси під час обідів на роботі. Також на геморой найчастіше хворіють люди інтелектуальних професій, які в основному ведуть неактивний сидячий спосіб життя. Щоб уникнути появи геморою, краще за все практично виключити гостре з раціону, не зловживати алкоголем, побільше рухатися.

Часто кажуть, що геморой можна радикально вилікувати тільки хірургічним методом. Це передбачає перебування людини на стаціонарному лікуванні, біль, страх, депресію. Проте вихід є! Сучасна медицина дозволяє вилікувати геморой безболісно і безопераційно! У медичному центрі «ДокторПРО» досвідчені лікарі-проктологи зможуть впоратися з цією хитрою хворобою без зайвих зусиль.

У медичному центрі проводиться комплексне обстеження, яке триває 20-30 хвилин. Комплексне обстеження передбачає обов’язкову процедуру ректоскопії. Дане дослідження дозволяє візуально оцінити внутрішню поверхню прямої та дистальної третини сигмоподібної кишки до рівня 20-30 см від заднього проходу. Процедура безболісна. Проводиться вона в положенні лежачи на боці, для огляду використовується одноразова проктологічна білизна та одноразові інструменти. За бажанням пацієнта можливе застосування знеболювального гелю. В основному це проводиться для зняття напруги, так як сам інструмент не завдає болю пацієнту. Вбудована відеокамера передає зображення на екран монітора. Роблячи висновок про хворобу, лікар наочно демонструє наслідки захворювання, причини болю і дискомфорту. Пацієнт також може спостерігати за ходом лікування. Лікування можна розпочати з першого відвідування.

«ДокторПРО» – можливість вилікувати геморой без болю, без госпіталізації і без відриву від звичного способу життя. Не зволікайте з відвідуванням лікаря та видаліть геморой зі свого життя назавжди!

Коментар

Запис на прийом
×
Настав час подумати #проздоров`я. Дізнайтеся про сучасні методи лікування геморою.
Служба контролю якості