Оплата online -5%

Відділення та послуги

Відділення
проктології
Проктологія
Відділення проктології медичних центрів «ДокторПРО» у Києві, Черкасах, Чернігові, Кропивницькому, Білій Церкві спеціалізуються виключно на безопераційних методах лікування геморою і тріщин прямої кишки. Такі методики як латексне лігування та інфрачервона коагуляція дозволяють лікувати геморой 1-3 стадії без хірургічного втручання.
Ми лікуємо:
Також важливо знати:
Відділення
гастроентерології
Гастроентерологія
Якщо неприємна симптоматика в ШКТ виникає на постійній основі і для того, що відбувається немає об’єктивних причин, звертайтеся до гастроентеролога в «ДокторПРО» у Києві, Черкасах, Білій Церкві, Кропивницькому, Чернігові для правильної діагностики.
Ми лікуємо:
Відділення
дерматології
Дерматологія
Крім діагностики та лікування широкого спектру захворювань шкіри, фахівці відділення дерматології медичних центрів «ДокторПРО» у Києві, Черкасах, Чернігові, Кропивницькому, Білій Церкві спеціалізуються на лікуванні псоріазу без гормонів.
Ми лікуємо та проводимо:
Також важливо знати:
Відділення
зпсш
ЗПСШ
Діагностувати та лікувати статеві інфекції пацієнтам допоможуть у медичних центрах «ДокторПРО» у Києві, Черкасах та Кропивницькому.
Ми лікуємо:
Відділення
ендокринології
Ендокринологія
Діагностикою та лікуванням ендокринологічних хвороб займається лікар-ендокринолог, доктора цього профілю можна знайти серед спеціалістів медичного центру «ДокторПРО» у Черкасах і Кропивницькому.
Ми приймаємо з захворюваннями:
Відділення
сімейної медицини
Сімейна медицина
Якщо у вас виникли проблеми зі здоров’ям і ви стоїте перед вибором, до якого фахівця звернутися – в цьому питанні вам допоможе сімейний лікар (терапевт).
Ми лікуємо:
Відділення
діагностики
Діагностика
«ДокторПРО» - сучасний медичний центр, який надає широкий спектр діагностичних послуг в Києві, Черкасах, Білій Церкві, Кропивницькому, Чернігові.
Ми допоможемо з:
Відділення
неврології
Неврологія
У містах Київ, Черкаси та Кропивницький в медичних центрах «ДокторПРО» працюють висококласні фахівці в області неврології, вони не лише допоможуть у постановці точного діагнозу й розроблять ефективне лікування, але й нададуть пацієнту схему профілактичних методів для підтримки стабільної активності НС.
Ми допоможемо з:
Відділення
мамології
Мамологія
У містах:
У жительок міста Черкаси є можливість пройти обстеження грудей у медичному центрі «ДокторПРО», де в розпорядженні фахівців знаходиться сучасне обладнання, а повсякденна робоча практика організована за світовими стандартами.
Відділення мамології
Відділення
отоларингології
Отоларингологія
У містах:
Фахівці-отоларингологи медичного центру «ДокторПРО» у Черкасах використовують у своїй повсякденній практиці тільки найсучасніші, комфортні методи лікування, що гарантують пацієнтам успішне усунення хвороб.
Ми приймаємо з захворюваннями:
Відділення
трихології
Трихологія
Трихологія – це новий напрямок в медицині, сформований на базі дерматології. Трихологія вивчає будову і фізіологію волосся і волосистої частини шкіри голови, охоплює питання, пов'язані з діагностикою, патогенезом і лікуванням хвороб волосся і шкіри голови, а фахівець в цій області – трихолог.
Ми лікуємо:
Також важливо знати:
Відділення
кардіології
Кардіологія
У містах:
Лікарі відділення кардіології медичного центру «ДокторПРО» в Черкасах займаються лікуванням поширених серцево-судинних захворювань, веденням пацієнтів, які перенесли операцію на серці або запальні захворювання серця.
Ми лікуємо:
Також важливо знати:
Відділення
аналізів
Аналізи
Лабораторні аналізи в діагностиці хвороб мають вирішальне значення, так як дозволяють лікарю отримати об'єктивну картину стану здоров'я хворого, дають можливість вчасно поставити точний діагноз і підібрати схему лікування.
Ми робимо:
Відділення
інтимної пластики
Інтимна пластика
Пластика статевих органів - відносно новий напрямок у пластичній хірургії. З її допомогою можна вирішити проблему естетичних недоліків інтимних зон, а також позбутися від сорому і комплексів, що перешкоджають повноцінному сексуальному життю.
Ми проводимо:
Відділення
виклика лікаря додому
Виклик лікаря додому
В умовах пандемії COVID-19 за необхідне стало обмеження соціальних контактів. У зв'язку з цим все більшої актуальності набуває послуга виклику додому лікаря або медичної сестри, яка дозволяє отримати консультацію профільного спеціаліста і здати тест на коронавірус, не виходячи з дому.
Ми приймаємо із захворюваннями:
Відділення
check-up
Check-up
У містах:
Здоров'я є однією з головних цінностей у житті людини. Але щоб зберегти його на довгі роки, важливо не тільки позбутися від шкідливих звичок і дотримуватися здорового способу життя, а й регулярно проходити check-up організму.
Відділення
узд
УЗД
УЗД - швидкий і безпечний спосіб виконати діагностику за допомогою ультразвукових хвиль для постановки правильного діагнозу пацієнту. Цей метод успішно використовується в гінекології, урології, травматології та ортопедії.
Ми проводимо:
Запис на прийом
Додані послуги
При оплаті на сайті: 0 грн.
При оплаті в мед. центрі: 0 грн.
Subscribe form
Чекліст зі здоров’я
в подарунок за підписку!
На вказаний Вами email було відправлено листа для підтвердження підписки.
Ви вже залишали свої дані.
Сталася помилка.
loading
Служба контролю якості