Відділення та послуги

Відділення
проктології
Проктологія
Відділення проктології медичних центрів «ДокторПРО» у Черкасах, Чернігові, Кропивницькому та Білій Церкві спеціалізуються виключно на безопераційних методах лікування геморою і тріщин прямої кишки. Такі методики як латексне лігування та інфрачервона коагуляція дозволяють лікувати геморой 1-3 стадії без хірургічного втручання.
Ми лікуємо:
Також важливо знати:
Відділення
гастроентерології
Гастроентерологія
Якщо неприємна симптоматика в ШКТ виникає на постійній основі і для того, що відбувається немає об’єктивних причин, звертайтеся до гастроентеролога в «ДокторПРО» у Черкасах та Білій Церкві для правильної діагностики.
Ми лікуємо:
Відділення
дерматології
Дерматологія
Крім діагностики та лікування широкого спектру захворювань шкіри, фахівці відділення дерматології медичних центрів «ДокторПРО» у Черкасах, Чернігові, Кропивницькому та Білій Церкві спеціалізуються на лікуванні псоріазу без гормонів.
We treat:
Також важливо знати:
Відділення
ендокринології
Ендокринологія
У містах:
Діагностикою та лікуванням ендокринологічних хвороб займається лікар-ендокринолог, доктора цього профілю можна знайти серед спеціалістів медичного центру «ДокторПРО» у Черкасах.
Ми приймаємо з захворюваннями:
Відділення
хірургії
Хірургія
У містах:
Малоінвазивна хірургія з кожним днем завойовує популярність і вона доступна в медичному центрі «ДокторПРО» в Білій Церкві. Якщо ви хочете уникнути операції на ранніх стадіях виявленого захворювання, цей варіант стане прекрасною альтернативою класичній операції.
Відділення
зпсш
ЗПСШ
У містах:
Діагностувати та лікувати статеві інфекції пацієнтам допоможуть у клініці «ДокторПРО» у Черкасах.
Ми лікуємо:
Відділення
сімейної медицини
Сімейна медицина
У містах:
Якщо у вас виникли проблеми зі здоров’ям і ви стоїте перед вибором, до якого фахівця звернутися – в цьому питанні вам допоможе сімейний лікар (терапевт).
Ми лікуємо:
Також важливо знати:
Відділення
діагностики
Діагностика
«ДокторПРО» - сучасний медичний центр, який надає широкий спектр діагностичних послуг в Черкасах.
Ми допоможемо з:
Відділення
фізіотерапії
Фізіотерапія
У містах:
У медичному центрі «ДокторПРО» у Черкасах вам запропонують фізіотерапевтичні комплекси, здатні вирішити багато проблем зі здоров’ям.
Ми проводимо:
Запис на прийом
×
Настав час подумати #проздоров`я. Дізнайтеся про сучасні методи лікування геморою.
Служба контролю якості