Відділення та послуги

Якщо неприємна симптоматика в ШКТ виникає на постійній основі і для того, що відбувається немає об’єктивних причин, звертайтеся до гастроентеролога в «ДокторПРО» у Черкасах та Білій Церкві для правильної діагностики.

Ми лікуємо:

Крім діагностики та лікування широкого спектру захворювань шкіри, фахівці відділення дерматології медичних центрів «ДокторПРО» у Черкасах, Чернігові, Кропивницькому та Білій Церкві спеціалізуються на лікуванні псоріазу без гормонів.

Ми лікуємо:

Діагностикою та лікуванням ендокринологічних хвороб займається лікар-ендокринолог, доктора цього профілю можна знайти серед спеціалістів медичного центру «ДокторПРО» у Черкасах.

Ми приймаємо з захворюваннями:

Малоінвазивна хірургія з кожним днем завойовує популярність і вона доступна в медичному центрі «ДокторПРО» в Білій Церкві.

Ми допоможемо з:

  • Розкриттям фурункула, пароніхії, панарицію, абсцесу, карбункулу, лімфаденіту, гідраденіту та інших утворень
  • Висіченням врослого нігтя на верхніх або нижніх кінцівках
  • Видалення доброякісних новоутворень м’яких тканин 1, 2 категорій, з накладенням косметичного шва (ліпоми, фіброми, атероми, гігроми)
  • Зняттям та накладенням швів
Діагностувати та лікувати статеві інфекції пацієнтам допоможуть у клініці «ДокторПРО» у Черкасах.

Ми лікуємо:

Якщо у вас виникли проблеми зі здоров’ям і ви стоїте перед вибором, до якого фахівця звернутися – в цьому питанні вам допоможе сімейний лікар (терапевт).

Ми лікуємо:

Також важливо знати:

«ДокторПРО» - сучасний медичний центр, який надає широкий спектр діагностичних послуг в Черкасах та Білій Церкві.

Ми допоможемо з:

У медичному центрі «ДокторПРО» у Черкасах вам запропонують фізіотерапевтичні комплекси, здатні вирішити багато проблем зі здоров’ям.

Ми проводимо: