Оплата online -5%

Електрокардіограма з розшифровкою в Черкасах та Білій Церкві

 Електрокардіограма або ЕКГ - інформативний і доступний метод діагностики хвороб серця, заснований на реєстрації та запису електричних імпульсів, що виникають у тканинах. Отримані дані показують електричну активність серця та дозволяють визначити структуру і товщину міокарда, характер кровообігу. Тому методика є типовою при широкому спектрі серцевих патологій.

До інших її переваг належить:

 • можливість отримання даних в режимі реального часу;
 • простота і безболісність процедури;
 • відсутність протипоказань.

До недоліків відноситься складна та трудомістка розшифровка ЕКГ. Діяльність серцевого м'яза відображається у вигляді графіка. Тільки досвідчений лікар-кардіолог може «прочитати» результати аналізу, розшифрувати їх і точно встановити стан серцево-судинної системи.

 Які проблеми з серцем виявляє ЕКГ?

Кардіограма серця проводиться як в плановому, так і в екстреному порядку. З профілактичною метою дослідження призначають у випадках:

 • підвищеного артеріального тиску;
 • атеросклерозу судин;
 • наявності зайвої ваги;
 • високого рівня холестерину;
 • захворювань нервової та ендокринної систем.

В екстреному порядку електрокардіограма призначається при наступних симптомах:

 • поява болю або дискомфорту в грудях;
 • виникнення різкої задишки та проблем з утрудненням дихання;
 • тривала хворобливість верхніх відділів живота;
 • порушення серцевого ритму;
 • втрата свідомості або дезорієнтація в просторі.

Багато в чому результативність методу визначається можливостями використаного обладнання. Тому проходити огляд рекомендується в медичному центрі з сучасними електрокардіографами. У медичному центрі «ДокторПРО» використовується 6-канальний кардіограф, що дозволяє отримувати точні параметри роботи серцевого м'яза та відстежувати відразу кілька показників: частоту серцевих скорочень, електричну систолу серця, роботу шлуночків і міокарда.

 Чи можна самостійно розшифрувати електрокардіограму?

За результатами ЕКГ пацієнт отримує на руки папір з зубцями та піками - графічним відображенням електричних імпульсів серця. При розшифровці враховується безліч факторів: висота та частота зубців, протяжність між ними і так далі. Існує безліч пояснень, як розшифрувати кардіограму, але правильно прочитати її може тільки фахівець. Тому після проходження обстеження необхідно отримати результати та прийти з ними на огляд до сімейного лікаря (терапевта) або кардіолога.

Лікар швидко і точно розшифрує кардіограму, поставить діагноз, розробить ефективну програму лікування і профілактики серцево-судинних патологій. Вивченням подібних хвороб займається кардіологія - розділ медицини, що вивчає будову та функції серцевого м'яза. Однак для того, щоб пройти електрокардіограму, не обов'язково звертатися до кардіолога - найчастіше на аналіз направляє сімейний терапевт.

Сімейна медицина спрямована на попередження розвитку небезпечних для здоров'я і життя станів. Тому сімейний лікар найчастіше направляє на дослідження з профілактичною метою - щоб вчасно виявити будь-які незначні відхилення в роботі органу і вчасно усунути їх. Рання діагностика і лікування на початкових стадіях дозволяє уникнути багатьох серйозних хвороб. Тому краще не відкладати візит до фахівця і записатися на огляд прямо зараз.

Лікування проводиться в:
До нас звернулось
145974
людей
Запис на прийом
Додані послуги
При оплаті на сайті: 0 грн.
При оплаті в мед. центрі: 0 грн.
Служба контролю якості