Відділення дерматології в мережі медичних центрів «ДокторПРО»

К нам обратились
120410
человек

Крім діагностики та лікування широкого спектру захворювань шкіри, фахівці відділення дерматології медичних центрів «ДокторПРО» у Черкасах, Чернігові, Кропивницькому та Білій Церкві спеціалізуються на лікуванні псоріазу без гормонів. Негормональна терапія псоріазу з використанням натуральних препаратів на основі мінералів Мертвого моря дозволяє досягти стійкої ремісії.

Якщо виникли проблеми зі шкірою — негайно звертайтеся у відділення дерматології медичних центрів «ДокторПРО» в Білій Церкві, Черкасах, Чернігові та Кропивницькому. Навіть маленьке почервоніння або маленький прищик може призвести до важкого дерматологічного захворювання. Наша шкіра теж вимагає уваги та догляду.

Дерматологічне обстеження при виникненні перших неприємних симптомів на шкірі (почервоніння, свербежу або печіння) допоможе позбутися від шкірних проблем, зберегти красу і здоров'я. Лікар визначить причину зміни кольору шкірних покривів і неприємних відчуттів.

У «ДокторПРО» діагностика родимок, бородавок та інших наростів або утворень на шкірі виконується за допомогою цифрової дерматоскопії. Цей метод дозволяє виявити онкологічні процеси на ранніх стадіях. За допомогою дерматоскопа можна побачити навіть найменшу видозміну клітини завдяки 10-20-кратному збільшенню лінзи, встановленої на приладі.

У дерматологічний центр ви можете звернутися для лікування:

  • акне, себореї, різних видів дерматиту;
  • псоріазу, грибкових захворювань шкіри.

У загальному випадку перед постановкою діагнозу лікар вивчає історію хвороби пацієнта, його результати аналізів і проводить огляд ураженої ділянки за допомогою різних видів досліджень (лабораторної діагностики, проб на чутливість до лікарських препаратів).

Центр дерматології можна відвідати в зручний для вас час. Попередній запис до лікаря-дерматолога — шанс гармонійно розпланувати свій день. Дерматологи нададуть детальну консультацію і призначать ефективну програму реабілітації для кожного пацієнта.

Дерматологічна клініка обладнана сучасними кабінетами з новітнім обладнанням, в яких кожен буде почувати себе зручно. Не відкладайте візит до лікаря. Звертайтеся за допомогою вже сьогодні.

Консультація лікаря-дерматолога

Мало хто з нас приходить за консультацією до дерматолога. Ми більше довіряємо неперевіреній інформації з глянцевих журналів, ніж прислуховуваємося до думки фахівців. У «ДокторПРО» досвідчені лікарі-дерматологи допоможуть впоратися з будь-якою «шкірної» проблемою.

Консультація дерматолога потрібна не тільки тоді, коли на обличчі і тілі з'явилися висипання або ви «підчепили» лишай. Допомога лікаря потрібна навіть у підборі косметичних засобів для обличчя, зони декольте і шиї, рук та ніг. Часто неправильний підбір мила або гелю для душу призводить до сухості та подразнення шкіри, її лущення. Це прямий шлях до появи алергічного дерматиту або себореї.

Огляд у дерматолога допоможе визначити ваш тип шкіри, правильно підібрати засоби з догляду за собою. Навіть туалетна вода при попаданні на відкриті ділянки шкіри може викликати алергійну реакцію. Щоб цього уникнути, потрібно порадитися з лікарем, який вивчить історію хвороби і підкаже «безпечні» засоби.

Лікування у дерматолога в Білій Церкві, Черкасах, Чернігові та Кропивницькому в «ДокторПРО» засноване на використанні безопераційних методик. У клініці ви зможете позбутися від висячої родимки або від бородавки в області рук без болю та шрамів. За допомогою радіохвилі можна за один сеанс видалити нарости, які з'явилися на відкритих ділянках тіла. Такий спосіб боротьби з новоутвореннями успішно використовують у країнах Європи.

Вплив радіохвилі не обпікає шкіру, не зачіпає здорові тканини і стерилізує ранку під час обробки. Серед усіх безопераційних методик цей варіант є найменш травматичним і сприяє швидкому загоєнню місця обробки.

Записатися на прийом лікаря-дерматолога можна за контактним телефоном або за допомогою форми зворотного зв'язку, вказаної на сайті.

Наші спеціалісти лікують такі захворювання:

  • псоріаз, себорею, атопічний дерматит;
  • акне, грибкові захворювання шкіри;
  • кондиломи та папіломи;
  • грибок нігтів (оніхомікоз).

Дерматологи «ДокторПРО» підбирають індивідуальні програми лікування. Шкірні новоутворення (почервоніння, лишай, родимки, бородавки) більше не будуть докучати і не залишать слідів на шкірі.

Лікування проводиться з використанням унікальних препаратів, яким немає аналогів. Наприклад, спеціальні шампуні, виготовлені в лабораторіях медичних центрів «ДокторПРО», допоможуть повернути волоссю густоту, якщо у вас спостерігається випадіння волосся. Якщо вас турбують вугрі (акне), доктор призначить лосьйони та тоніки, які зменшать запалення і позбавлять від чорних крапок.

Видалення шкірних новоутворень у клініці

В «ДокторПРО» видалення родимок, бородавок і кондилом виконується за один сеанс. Радіохвильова обробка ураженої ділянки — процедура, під час якої ви дійсно не відчуєте болю і дискомфорту. Видалення бородавок та інших наростів на шкірі проходить швидко під керівництвом досвідченого лікаря-дерматолога. Запишіться на видалення кондилом і папілом або інших утворень на шкірі прямо зараз!

Послуга доступна в містах:
Запис на прийом
Служба контролю якості