Причини появи бородавок

 
 
До нас звернулось
68413
людей

Якщо у вас з'явилися бородавки на обличчі або на тілі — звертайтеся до дерматолога. Ці новоутворення на шкірі не додають нам краси і здоров'я. Причина їх появи — вірус папіломи людини, який ви могли «підхопити» від зараженої людини або за допомогою використання заражених предметів (наприклад, чужого рушники або гребінця). Якщо з'явилися бородавки в області статевих органів, можливо, зараження відбулося через статевий контакт.

Небезпека бородавок полягає в зниженні імунітету і збільшенні ризику появи злоякісних утворень. Зачепити бородавку аксесуарами одягу або мочалкою під час купання просто, адже бородавки можуть мати висячу форму, а у розмірах досягати навіть 1 см. Незалежно від виду механічних пошкоджень бородавок, всі вони здатні викликати патологічні зміни в клітинах. Це додатковий поштовх для вірусу: можуть з'явитися нові бородавки.

Основні причини появи бородавок:

  • ігнорування правил особистої та інтимної гігієни;
  • наявність відкритих ранок і подряпин на обличчі і тілі;
  • недоліковані запалення в організмі;
  • ведення нездорового способу життя.

Виникнення бородавок може бути пов'язане з одним або кількома провокуючими факторами. Іноді навіть забудькуватість може стати причиною їх появи. Наприклад, якщо вірус потрапив на руки, а, прийшовши додому, ви забули їх помити — перенести ВПЛ ви можете навіть на область обличчя. Особливо гостро це стосується місць громадського користування (лазень, саун, басейнів). Після їх відвідування не забувайте про елементарні правила гігієни, зокрема, мийте руки з милом.

Пройти лікування бородавок за допомогою безопераційних методик ви можете в медичному центрі «ДокторПРО». Видалити бородавку можна вже сьогодні після відвідування дерматолога. Лікар допоможе визначити причину зараження і призначить комплексну програму одужання.

Видалення бородавок радіохвильовим методом «ДокторПРО»

Залежно від вірусу папіломи людини, бородавка може з'явитися на шиї, підошві, руках, ногах або спині. Улюбленим місцем прояву новоутворень є ступні ніг і рук. Ходьба по зараженій поверхні або використання заражених предметів, які ми беремо руками, — часті причини зараження.

Видалення підошовних бородавок або тих, які з'явилися на інших ділянках тіла, — необхідність. Таке рішення проблеми поверне обличчю і тілу естетичну привабливість. Однак, на цьому лікування не закінчується. Потрібно побороти вірус, щоб припинити його згубну дію на організм, головним чином на імунну систему.

У «ДокторПРО» видалення бородавок в Білій Церкві, Черкасах, Чернігові та Кропивницькому проходить із використанням радіохвильової терапії. Ця методика дозволяє позбутися від наростів на шкірі за допомогою апарату «Сургітрон».

Переваги радіохвильового видалення бородавок:

  • проведення процедури без застосування загального наркозу;
  • відсутність рубців і шрамів у місцях обробки;
  • безболісне видалення бородавок;
  • видалення за 1 сеанс, який триває не більше години;
  • можливість покинути клініку відразу після радіохвильової хірургії.

Принцип дії радіохвилі схожий на дію хірургічного скальпеля: вона зрізає наріст під корінь, одночасно надаючи на місце впливу стерилізуючий ефект. Це виключає можливість занесення інфекції в рану і сприяє її швидкому загоєнню. Радіохвильовий метод допомагає безслідно видалити навіть родимки. Також його успішно використовують в гінекології та проктології.

Запишіться до дерматолога «ДокторПРО» на видалення бородавок за один сеанс. Зробити це можна за допомогою контактного телефону або за допомогою форми зворотного зв'язку, розміщеної на сайті.