Лікування дерматиту в "ДокторПРО"

До нас звернулось
людей

Вас мучать гострі або хронічні дерматити? Часті висипи, червоні плями та свербіж? Шукайте вихід?

У медичній мережі «ДокторПРО» Ви можете пройти повноцінне лікування. Кваліфіковані лікарі вчасно нададуть допомогу і допоможуть усунути некрасиві вади на обличчі і тілі.

Лікування без болю і рубців — реально!

Яскраве запалення з печінням або утворенням пухирів вимагає термінової медичної допомоги. Виглядати красиво можна, якщо довіритися рукам професіоналів.

У «ДокторПРО» Ви позбудетеся від себорейного, алергічного або атопічного дерматиту та їх варіантів. Пам’ятайте: занедбання призведе до атрофії шкіри, негарних шрамів, екземи, піодермії або до інфекційних захворювань.

Чому з’явився дерматит?

Причин появи дерматитних утворень не злічити. До основних відносять:

  • обмороження, мозолі;
  • надмірне вживання жирної, кислої і гострої їжі;
  • незбалансованість харчування;
  • захворювання травного тракту і внутрішніх органів;
  • наслідки астми, тонзиліту або риніту.

Залежно від одиночної або комплексної дії таких факторів недуга може зникати і проявлятися з більшою силою. Для її усунення потрібно знайти причину і ліквідувати її корінь. Це виключить активний вплив на покрови і поверне вам колишню привабливість.

Чим лікувати?

Медикаментозне лікування включає призначення протизапальних, глюкокортикоїдних і антигістамінних препаратів вітчизняного та закордонного виробництва. За необхідності актуальними є алерген-специфічна імунотерапія, дієта і щадні фізіопроцедури.

Домогтися позитивного результату можна вже в перший день. Антигормональний курс позбавить Вас від виникнення збоїв у роботі організму. Сьогодні можна обійтися і без гормонів!

«Лікарський» вибір або як знайти досвідченого фахівця?

«ДокторПРО» пропонує професіоналів в області дерматології. Наші дерматологи мають знання і практику в лікуванні проблемних ділянок шкіри. Ви знайдете вирішення своєї дерматологічної проблеми в «ДокторПРО»! Запишіться на прийом до лікаря-дерматолога!

Лікування проводиться в:
Запис на прийом
Служба контролю якості