Дерматоскопія як метод діагностики

К нам обратились
120414
человек

Якщо у вас є родимки, невуси, базаліоми, сонячні кератоми та кератоз, ангіоми або гемангіоми — визначити їх безпечність допоможе дерматоскопія.

Дерматоскопія — діагностична процедура в дерматології, яка допомагає виявити злоякісні утворення навіть на ранніх стадіях. Жартувати зі шкірними «гостями» — собі дорожче. Сьогодні вони не завдають жодних клопотів, а завтра — матимете купу проблем. Більш того, небезпека появи онкології в цих ситуаціях теж актуальна. Хіба ризик того вартий?

Медичний центр «ДокторПРО» дарує чудову можливість визначити доброякісність утворень. За допомогою сучасного дерматоскопа їх можна продіагностувати без болю і ускладнень. Прилад вбереже від пошкодження шкірних покривів і неприємних відчуттів.

Апарат дає можливість визначити площу, розмір, ступінь нерівномірності меж, а також розташування судин, пігментних включень на плямах. З огляду на це, буде запропоновано безболісний варіант їхнього усунення.

Зміна форми, розміру та кольору — перший сигнал небезпеки

Якщо з’явилося новоутворення або «стара» родимка видозмінилася, то негайно поспішайте до лікаря. Це говорить про патогенні зміни в її структурі, що не завжди безпечно для здоров’я і життя людини.

Випадкова зачіпка руками або за одяг, інтенсивне тертя або необережне розчісування призведе до непередбачених ускладнень. Хто володіє інформацією — озброєний заздалегідь.

Убезпечте себе та своїх близьких. Звертайтеся по допомогу вже сьогодні!

У «ДокторПРО» ви отримаєте своєчасну допомогу і дієву лікувально-профілактичну програму без будь-якого болю. Медикаментозні варіанти допоможуть ліквідувати корінь проблеми. Лікарські препарати вітчизняного та зарубіжного виробництва, а також радіохвильове лікування допоможе швидко реабілітуватися.

Злоякісну «гостю» зрізають радіохвилею і більше вона вас не потурбує. Це швидко, надійно і оперативно!

Безкоштовна консультація

У «ДокторПРО» працює консультаційна лінія для зв’язку з дерматологом. Ваш лікуючий спеціаліст буде на зв’язку 24 години. Якщо у вас виникне реальна проблема, ви можете завжди звернутися до нього по допомогу. «ДокторПРО» подбав про ваш комфорт та спокій!

Довіряйте кращим! Обирайте кращих!

Лікування проводиться в:
Запис на прийом
Служба контролю якості