З «ДокторПРО» екзема відступить!

К нам обратились
120414
человек

Зіткнулися з екземою і не знаєте, що робити? Швидко до лікаря! Сумніваєтеся?

5 причин, чому необхідно обрати мережу медичних центрів «ДокторПРО»:

  • своєчасна діагностика і усунення причини;
  • медикаментозне лікування без болю і гормонів;
  • швидкий запис в режимі он-лайн;
  • цілодобова консультаційна лінія;
  • ефективні заходи профілактики.

Дізнаємося подробиці діагнозу «екзема»

Екзема – запалення верхніх шарів шкіри алергенного типу. Вона може проявитися в будь-якому віці в області обличчя або тіла, частіше на руках. Ніхто не застрахований!

Симптоми недуги:

  • почервоніння покриву з набряком;
  • утворення невеликих бульбашок;
  • печіння та свербіж.

Спровокувати хворобу може порушення роботи нервової системи, внутрішніх органів або зниження імунітету.

У мережі клінік «ДокторПРО» Ви можете пройти комплексне лікування та профілактику. Пам’ятайте: якщо не лікувати екзему, в гості прийде піодермія, еритродермія і гнійні утворення.

Курс лікування без гормонів і болю

«ДокторПРО» пропонує домогтися одужання за допомогою безгормональної терапії. Застосування якісних і сертифікованих медикаментів зарубіжного і вітчизняного виробництва швидко поставлять вас на ноги. Це препарати антигістамінного (седативного) та протизапального характеру. Вони безпечні для життєдіяльності організму. Ваша шкіра знову стане чистою!

Додаткові переваги «ДокторПРО»

Всі клініки мережі працюють використовуючи сучасну апаратуру від відомих виробників із США, Південної Кореї та Німеччини. Це забезпечує якісне та безпечне обстеження кожного пацієнта. Винятків не буває!

Також у нас Ви отримуєте безкоштовний зв’язок з лікарем у будь-який час. Це допоможе зберегти спокій і вирішити непередбачену проблему без відвідування центру у Вашому місті.

Ви можете швидко дізнатися відповідь на хвилююче питання, проконсультуватися тут і зараз, сидячи в улюбленому кріслі вдома. Це зручно і сучасно! А головне – просто! З «ДокторПРО» бути здоровими просто! Записуйтеся на прийом!

Лікування проводиться в:
Запис на прийом
Служба контролю якості