Обстеження та діагностика в проктології

До нас звернулось
людей

Ми часто чуємо від наших пацієнтів побоювання з приводу хворобливості огляду, страху, сорому... Повірте, обстеження у проктолога навіть складно порівняти з тими муками і стражданнями, які завдає Вам геморой або тріщина прямої кишки. Не відкладайте візит до лікаря і головне, НЕ ЗАЙМАЙТЕСЯ САМОЛІКУВАННЯМ!

Грамотне проктологічне обстеження є першою і найбільш важливою умовою для постановки правильного діагнозу.

У медичному центрі «ДокторПРО» використовуються сучасні методи відеообстеження: відеоанаскопія і відеоректоскопія. Методи відеодіагностики дозволяють лікарю максимально точно визначити перебіг хвороби і часто попередити онкопатологію. Сучасне відеообладнання дозволяє робити знімки і зберігати їх в базі даних. Пацієнт має можливість спостерігати за ходом лікування. А лікар використовує цифрові знімки, щоб наочно показувати пацієнтам як виглядає хвороба і чого вдалося досягти в ході лікування.

Записавшись на обстеження, кожен пацієнт отримує тільки найкращий сервіс:

  • попередній запис за телефоном та надання повної інформації;
  • нагадування про майбутній візит в телефонному режимі;
  • привітний та тактовний персонал.

Як проходить обстеження у проктолога?

Пацієнту не потрібно ні про що турбуватися перед прийомом. У клініці надається все необхідне для процедур: одноразова проктологічна білизна, в якій Ви будете почувати себе більш зручно, а також за необхідності використовуються анестезуючі гелі – для зняття дискомфорту. Пам’ятайте, до прийому проктолога потрібно обов’язково підготуватися – очистити кишечник.

Обстеження в середньому триває близько 30-40 хвилин і включає декілька етапів:

первинний огляд, який полягає у зовнішній і фізикальній (пальцевій) діагностиці;

Для виявлення більш складних проблем використовується діагностика за допомогою мініатюрних проктологічних інструментів і спеціальної відеоапаратури, що дозволять побачити хворобу і визначити її специфіку більш точно.

Цей вид діагностики підрозділяється на кілька видів залежно від глибини огляду:

Відеоаноскопія – огляд прямої кишки глибиною до 10 см, що дозволяє лікарю візуально виявити проблему. Ця процедура проводиться акуратно і поступово за допомогою простого інструменту «аноскопа», що виключає больові відчуття. Для зняття дискомфорту використовуються гелі-анестетики.

Відеоректоскопія – огляд глибиною до 25 см, при якому на екран виводиться детальне зображення внутрішніх органів. Таким чином, лікар може не тільки поставити достовірний діагноз, але і пояснити пацієнту, на якій саме ділянці виявлено проблему. Ректоскопія найбільш ефективна при діагностиці найменших порушень (тріщини, виразки, пухлини) і рекомендується в якості профілактики людям старше 40 років, так як саме в цьому віці найчастіше починаються проблеми з кишечником.

Фахівці медичного центру «ДокторПРО» проводять делікатну і точну діагностику будь-яких порушень роботи кишечнику. Проктологія, а саме безопераційне лікування геморою і тріщин прямої кишки, є пріоритетним напрямком роботи центру.

Лікування проводиться в:
Запис на прийом
Служба контролю якості