Випробування псоріазом

До нас звернулось
людей

Захворіти на псоріаз може кожен незалежно від віку. Поява на шкірі бляшок яскраво-червоного кольору, які значно піднімаються над рівнем шкіри, може стати громом серед ясного неба.

Раптове загострення хвороби - це важке випробування для кожного, хто не з чуток знайомий з псоріазом. Хвороба може на час відступати, а потім знову з'являтися. Нетривалі світлі проміжки між рецидивами хвороби змушують хворих на псоріаз жити в страху перед новим загостренням. І хоча в більшості випадків псоріаз не загрожує життю, від нього не кричать і не вмирають від болю, він є причиною серйозних психологічних проблем.

Саме з цієї причини і за рядом медичних показань псоріазом треба займатися. Не можна пускати на самоплив хворобу та не діяти в очікуванні послаблення. З кожним загостренням псоріаз може охоплювати всі великі ділянки шкірного покриву (відомі випадки, коли псоріатичні бляшки покривали до 90% площі шкірного покриву). У цьому випадку шкіра втрачає свої захисні функції і стає «вхідними воротами» для інфекцій.

Тривалість проміжків між рецидивами абсолютно непередбачувана. Хвороба може «дрімати» 10-20 років, а потім «розквітнути» з новою силою. Хворий на псоріаз змушений відмовлятися від звичайних мирських радощів: пляжний відпочинок, басейн, сауна. Більшість людей буквально сахаються від виду червоних плям, будучи впевненими в заразності захворювання. Ну, хоч табличку вішай: «Не заразно!».

Люди, які страждають на псоріаз, рівно, як і всі інші, заслуговують нормального повноцінного життя. Не можна замикатися, йти в себе, уникати людних місць. Треба навчитися жити з псоріазом, зробити його непомітним для оточуючих і для себе.

Дійсно, людство ще не винайшло універсальних ліків, здатного раз і назавжди позбавити від псоріазу, але існує ряд ефективних засобів, що дозволяють зняти зовнішні прояви хвороби і контролювати їх виникнення в майбутньому.

Серед різноманіття таких засобів явну перевагу слід віддати натуральним препаратам, а не штучно синтезованим, що містить гормони і стероїди. Адекватно підібрана дерматологом терапія, заснована на застосуванні природних препаратів, допоможе подолати випробування на псоріаз і зробити Вас сильніше.

Саме цією справою займаються дерматологи медичного центру «ДокторПРО». Тут ведуть боротьбу з псоріазом тільки натуральними препаратами, в складі яких солі, грязі та водорості Мертвого моря. Таке лікування не приносить шкоди організму людини і вчасно рецидиву ефективно допомагає позбавитися від зовнішніх проявів хвороби.

 

.

Лікування проводиться в:
Запис на прийом
Служба контролю якості