Видалення шкірних новоутворень

До нас звернулось
людей

Мало хто звертає увагу на шкірні новоутворення – родимки, кондиломи, папіломи, бородавки. Особливо, якщо вони не завдають клопоту. Однак, якщо такі доброякісні утворення псують зовнішній вигляд, постійно травмуються одягом або бритвою, варто задуматися про видалення. Адже маленька безневинна точка на тілі може перетворитися на онкозахворювання. Тож якщо Вас турбує родимка, бородавка, папілома, варто звернутися до лікаря-дерматолога за консультацією.

У медичному центрі «ДокторПРО» первинний огляд у дерматолога складається з декількох етапів: фахівець вивчає колір, консистенцію, поверхню, місце розташування шкірного наросту. Спочатку візуально, далі – за допомогою спеціального приладу дерматоскопа (дерматоскопія), що збільшує зображення в декілька разів. І дерматолог може побачити чи є ризик виникнення онкозахворювань після видалення родимки або папіломи. Якщо протипоказання не виявлені, лікар порекомендує видалення.

На сьогодні існує декілька методів позбавлення від подібного роду шкірних утворень:

  • скальпель (застосовується лише в крайніх випадках, коли інше застосувати неможливо),
  • припікання рідким азотом (але не виключена ймовірність опіку і появи рубців),
  • електрокоагуляція (недоліки – тривалий період загоєння і термічне ураження тканин з утворенням пухирів),
  • радіохвильовий метод (найбільш безпечний, безболісний і ефективний).

У медичному центрі «ДокторПРО» застосовується саме радіохвильовий метод видалення родимок. Після його застосування практично не утворюються рубці, виключений ризик зараження, а загоєння відбувається максимально швидко. Тож якщо у Вас є родимка, яка заважає, постійно травмується або створює косметичний дефект, обов’язково запишіться на консультацію до дерматолога в медичний центр «ДокторПРО». Наші лікарі уважно обстежують всі шкірні утворення і допоможуть позбутися від них безпечно і безболісно! Будьте здорові!

Лікування проводиться в:
Запис на прийом
Служба контролю якості