Причини видалення родимок

 
 
До нас звернулось
63035
людей

У народі кажуть: чим більше родимок на обличчі і тілі людини, тим більше у нього щастя в житті. З цим твердженням не погодяться тільки лікарі. Адже родимки (невуси) можуть швидко переродитися і призвести до розвитку онкологічних процесів.

За статистикою близько 100 дерматологічних захворювань виникають саме з причини трансформації родимки. Тому лікарі-дерматологи рекомендують, насамперед, позбутися від висячих родимок. Їх легко можна зачепити металевими предметами або прикрасами на одязі, мочалкою під час купання або просто розчесати руками.

Діагностика родимок в «ДокторПРО» допоможе виявити найбільш небезпечні утворення на вашій шкірі. Досвідчені лікарі за допомогою сучасних діагностичних процедур (наприклад, цифрової дерматоскопії) знайдуть родимки, що переродилося, і ті, які під дією багатьох зовнішніх чинників мають для цього всі передумови.

Лікування родимок полягає у їх видаленні за допомогою безопераційних методик. На відміну від хірургічного втручання, ці способи безпечні і їх успішно застосовують у країнах Європи. В «ДокторПРО» позбутися родимки можна за допомогою радіохвильової хірургії. Інші методи видалення родимок (лазерний, видалення скальпелем) не дають такого ефекту.

Видалення родимок радіохвильовим методом дозволяє запобігти потраплянню інфекції до ранки. Радіохвиля припікає місце обробки. Після процедури людина може відразу покинути клініку.

В «ДокторПРО» під керівництвом кваліфікованих дерматологів можливе навіть видалення родимок на обличчі без шрамів і рубців. На обличчі та інших відкритих ділянках тіла такі новоутворення виглядають неестетично і сприяють виникненню комплексів. Лікарі позбавлять від наростів, які не можна сховати під одягом, вже сьогодні.

Видалення родимок в «ДокторПРО»

Рішення проблеми з родимкою радикальним способом (хірургічним шляхом) загрожує виникненням ускладнень. Будь-яка операція обов'язково виконується тільки під загальним наркозом. Якщо у пацієнта діагностовано переродження наросту в злоякісне утворення — можна вирішити проблему більш щадним варіантом. Наприклад, записатися на видалення родимок за один сеанс в «ДокторПРО». Це реальна можливість уникнути знайомства зі скальпелем хірурга.

Дерматолог огляне уражену ділянку і проведе необхідні дослідження тканин. При підтвердженні підозр про переродження невуса або в разі, якщо він розташований в «незручному» місці на тілі, від нього потрібно позбутися.

Видалення родимок в Білій Церкві, Черкасах, Чернігові та Кропивницькому в «ДокторПРО» проходить за допомогою радіохвильового методу. На відміну від інших безопераційних методик (наприклад, лазерної хірургії), радіохвиля вважається більш ефективною.

Переваги радіохвильового видалення родимок:

  • відсутність шрамів і рубців після обробки;
  • швидке загоєння ранки;
  • вплив тільки на область невуса;
  • безболісне видалення родимок.

Для обробки наросту використовується радіохвиля високої частоти, температура нагріву якої мінімальна. Це дозволяє уникнути травмування і опіку шкіри. Тривалість процедури апаратом «Сургітрон» у кожному випадку індивідуальна. У середньому, обробка ураженої ділянки шкіри не займає більше 2-3 хвилин.

Радіохвиля використовується не тільки в дерматології. Вона вважається одним із найменш травматичних інструментів боротьби з різними захворюваннями з галузі нейрохірургії, гінекології, урології та проктології. Наприклад, за допомогою радіохвильової обробки можна без болю вилікувати ерозію шийки матки і позбутися від анальної бахромки.

Видалення родимок за один сеанс в «ДокторПРО» проводиться за попереднім записом до дерматолога. Записатися до лікаря можна за контактним телефоном або за допомогою форми зворотного зв'язку, розміщених на сайті клініки.