Лікування себореї в «ДокторПРО»

К нам обратились
120414
человек

Себорейний дерматит — небезпечна дерматологічна хвороба, яка швидко переходить із гострої в хронічну форму. Улюбленим місцем локалізації хвороби служить Т-подібна зона області носа і чола, а також підборіддя. Іноді себорея вражає верхню частину грудей, живота і спини. Хворобу частіше діагностують у людей старшого віку (після 35 років), найчастіше у літніх жінок і чоловіків.

Причини себореї можуть бути різними. До основних факторів, які викликають появу дерматиту відносять:

  • порушення обміну речовин;
  • загострення хронічних хвороб;
  • зниження імунітету;
  • гормональні збої, стреси і депресії.

У тих людей, у яких діагностовано параліч верхніх або нижніх кінцівок, хворобу Паркінсона або нервовий зрив спостерігається висока схильність до появи себореї.

Ознаки себореї з'являються відразу після враження: ділянки шкіри починають свербіти, лущитися і покриватися червоними плямами. За традицією себорея швидко переходить на волосисту частину голови. Іноді червоні плями з'являються навіть у вушному проході.

Якщо не лікувати себорею, на її тлі може виникати бактеріальна або інша інфекція в організмі (частіше у внутрішніх органах).

Діагностика себореї в «ДокторПРО» проводиться досвідченим дерматологом за допомогою лабораторної діагностики та цифрової дерматоскопії. Цей метод дозволяє визначити глибину ураження тканин і підібрати найбільш ефективний варіант лікування.

Цифрова дерматоскопія — безболісний спосіб дослідження уражених шкірних покривів. Її застосовують для постановки діагнозу багатьох дерматологічних захворювань.

Лікування себореї в клініці починається з огляду лікарем уражених шкірних покрив пацієнта, вивчення історії хвороби та результатів досліджень. Після цього лікар-дерматолог розробляє індивідуальну комплексну програму реабілітації.

Види себореї

Ігнорувати захворювання не можна, краще відразу звертатися за допомогою до лікаря. Хвороба може протікати в різних формах, серед яких:

  • жирна себорея є результатом інтенсивної роботи сальних залоз. Причиною її розвитку частіше виступає незбалансоване харчування, проблеми з вагою. Через деякий час з'являється лупа, шкіра набуває нездорового відтінку;
  • суха себорея — недостатнє вироблення шкірного сала. За зовнішнім виглядом нагадує дрібний висип, схожий на пил. Частіше виникає на шкірі голови. Характерне випадання і ламкість волосся;
  • змішана себорея — присутні симптоми жирної та сухої себореї.

Лікування себореї в Білій Церкві, Черкасах, Чернігові та Кропивницькому в «ДокторПРО» допоможе позбутися від недуги без госпіталізації. Ви проходите лікування хвороби амбулаторно. Лікар призначає протизапальні препарати, які допоможуть подолати осередок запалення. За показаннями доктор призначає фізіотерапевтичні процедури.

Якщо хвороба знаходиться в надто запущеній стадії, вилікувати себорею вкрай складно. У цьому випадку доктор полегшує симптоматику хвороби і знімає загострення. Зазвичай себорея з'являється на тлі патології шлунково-кишкового тракту, гормональних збоїв і важких захворювань. Тому лікування підбирається комплексно з урахуванням історії хвороби. За загальним правилом пацієнту призначають підтримуючу терапію.

Профілактика себореї зводиться до виконання правил особистої гігієни. Зокрема, лікарі рекомендують приймати щоденний душ, не контактувати з людьми і тваринами, у яких виявлено лишай, інші шкірні хвороби.

Обов'язково потрібно переглянути свій раціон харчування, отримати консультацію лікаря або дієтолога. Вживання алкоголю та шкідливі звички збільшують ризик виникнення хвороби.

Запишіться до дерматолога в «ДокторПРО». Зробити це можна за допомогою електронної форми або за контактним телефоном.

Лікування проводиться в:
Запис на прийом
Служба контролю якості