Лікування шкірних захворювань

До нас звернулось
124816
людей

Якщо у Вас час від часу з’являється бажання розчесати ті чи інші ділянки шкіри, з’являється незрозумілий висип, варто звернутися до лікаря. Адже це може свідчити про наявність якого-небудь серйозного захворювання. І позбутися від цих набридливих симптомів можна тільки після усунення причини їх появи. А отже, потрібно звернутися до фахівця і пройти лікування. І чим раніше – тим краще.

Основними причинами свербежу можуть бути:

  • короста;
  • псоріаз;
  • дерматити (алергічні, грибкові, запальні та інші);
  • захворювання нирок, печінки та жовчних шляхів;
  • хвороби нервової системи та психічні розлади.

Шкірний свербіж зустрічається у людей зі схильною до сухості шкірою, частіше в більш похилому віці. Саме через те, що причиною свербежу можуть бути різні захворювання, діагностика забирає у фахівця чимало часу і може бути досить складною. А лікування залежить від того, що саме викликало шкірний свербіж.

Захворювання шкіри не можна ігнорувати!

Захворювання шкіри хоч і виглядають досить нешкідливими для здоров’я, можуть спричинити значний фізичний дискомфорт, роздратування. А що говорити про людей, які напевно почнуть цуратися хворого і обов’язково задумаються, перш ніж подати йому руку.

Лікування захворювань шкіри може бути дуже різноманітним. Іноді достатньо відрегулювати свій раціон, виключити якісь продукти харчування або усунути стрес, депресію. Якщо проблеми більш серйозні – лікар-дерматолог запропонує провести комплексну діагностику, щоб точно визначити провокуючий фактор. Оскільки шкірні захворювання часто мають схожі симптоми, правильний діагноз зможе поставити лише досвідчений лікар.

Дуже важливо до звернення до дерматолога не змащувати і не обробляти сверблячі місця, так як це значно ускладнить діагностику. Тому не варто відкладати свій візит до лікаря – тільки він зможе встановити причину появи свербежу і призначити адекватне лікування. Бабусині рецепти в цьому випадку можуть тільки нашкодити та погіршити ситуацію. Ніколи не займайтеся самолікуванням!

У медичному центрі «ДокторПРО» досвідчені лікарі-дерматологи проводять діагностику та успішно лікують найрізноманітніші шкірні захворювання. До кожного пацієнта тут індивідуальний підхід.

Лікування проводиться в:
Запис на прийом
Служба контролю якості