Лікування вугрового висипу (акне) в «ДокторПРО» в Черкасах, Білій Церкві та Кропивницькому

До нас звернулось
124816
людей

Вугровий висип на обличчі - це не просто косметичний дефект, а захворювання, з яким найчастіше стикаються в підлітковому віці при гормональних змінах в організмі. Іноді акне з'являється і в більш зрілому віці, як наслідок збою в роботі внутрішніх органів. До виникнення запального процесу призводить закупорка сальних залоз.

Почервоніння і висипання на шкірі - перші симптоми вугрової висипки (акне). З накопиченням в порах секрету сальних залоз на шкірі утворюються відкриті комедони з чорної виступаючою поверхнею. Якщо їх не лікувати, запалення може привести до появи вузлів і кістозних порожнин, а далі до постакне та рубцевим ефектам на шкірі, які легше не допустити, ніж вилікувати. Рання діагностика вугрового висипу у лікаря-дерматолога - це кращий спосіб уникнути некрасивих рубців на шкірі обличчя, шиї, спини, на тих ділянках тіла, які завжди відкриті, і завжди на виду.

Якщо акне поширилися за межі обличчя та з'явилися вугрі на шиї і спині - це привід звернутися до гастроентеролога. Можливо, висипання провокують порушення в роботі печінки і кишечника. Вугровий висип, що з’явився на спині, може сигналізувати про патології сечовидільної системи, гінекологічні проблеми, порушеннях ендокринної та імунної систем.

Досвідчені дерматологи вищої категорії в центрах «ДокторПРО» підкажуть, до кого з суміжних фахівців потрібно записатися на консультацію, щоб встановити причину появи висипу. Присутні висипання і рубці від акне дерматолог буде лікувати медикаментозно. Для лікування використовуються безпечні препарати.

Причини вугрового висипу (акне)

В основі появи вугрового висипу лежать захворювання сальних залоз. При порушенні їх функцій виділяється занадто багато шкірного сала, яке закупорює пори шкіри. Створюються сприятливі умови для розмноження патогенних мікроорганізмів усередині волосяних фолікулів, виникають клінічні прояви в формі вугрів.

Причин виникнення акне безліч:

  • порушення в роботі гормональної системи;
  • дисбаланс вегетативної нервової системи;
  • стреси і психічні навантаження;
  • зниження імунітету;
  • хвороби шлунково-кишкового тракту;
  • спадковість;
  • нестача вітамінів А і Е;
  • використання невідповідної косметики.

Лікування вугрової хвороби - тривалий процес, який включає в себе ряд процедур, підібраних лікарем-дерматологом індивідуально для кожного пацієнта. При цьому розрізняють три ступеня тяжкості акне: легку, середню і важку.

У медичних центрах «ДокторПРО» вам запропонують ефективне лікування вугрового висипу (акне) в Білій Церкві, Черкасах і Кропивницькому. Центри мають у своєму розпорядженні необхідне діагностичне обладнання, за допомогою якого будуть визначені причини вугрової хвороби. Після діагностики лікар-дерматолог призначить комплексну терапію в залежності від встановленої тяжкості захворювання. Наші лікарі успішно справляються з акне будь-якої тяжкості і на будь-якій стадії захворювання.

Шкіра вимагає постійної уваги і догляду, навіть якщо вона не проблемна, тому профілактика вугрового висипу - це вірний спосіб зберегти здоровий вигляд шкіри. Ми пропонуємо при перших ознаках висипань відвідувати дерматолога, який проконсультує вас і дасть необхідні рекомендації.

Якщо ви бажаєте попередити появу акне, і вам знадобиться консультація досвідченого лікаря-дерматолога, щоб підібрати правильні косметичні засоби по догляду за шкірою, запишіться на прийом в спеціальній формі записи, вибравши в ній своє місто.

Лікування проводиться в:
Запис на прийом
Служба контролю якості