Як вилікувати псоріаз без гормонів?

До нас звернулось
людей

І лікарі, і хворі знають: вилікувати псоріаз неможливо. До цього часу немає способів і медикаментів, які б дозволили очистити шкіру від сверблячих і некрасивих бляшок. Але це не означає, що потрібно наплювати на себе і займатися самолікуванням. Поради знайомих та народні рецепти є неефективними в боротьбі з псоріазом, а аптечні мазі найчастіше містять гормони. Придбати їх можна без рецепта і ефект не змусить себе чекати – бляшки зникнуть буквально на очах. Проте, варто пам’ятати, що організм звикає до гормонів дуже швидко. І через деякий час хворий буде мати потребу в них, як в наркотику. А після припинення застосування таких мазей обов’язково виникає загострення. При цьому гормони ще мають і багато побічних ефектів.

Але зневірятися не варто – хороший дерматолог хоч і не вилікує псоріаз, але допоможе позбутися від нього на довгі роки. А це вже хороший результат! Адже жити з бляшками, які спотворюють шкіру, сверблять, лущаться, сочаться – зовсім несолодко.

У медичному центрі «ДокторПРО» фахівці вже кілька років успішно практикують негормональне лікування псоріазу. Дерматологи використовують препарати, які не містять гормонів і стероїдів. Але основний успіх у боротьбі з псоріазом залежить не від лікаря, а від самого пацієнта та його готовності дотримуватися всіх вказівок лікаря (дієта, правильний спосіб життя, відсутність стресів). Важливо повірити в те, що ремісії можна добитися, і тоді досягти позитивного результату буде значно простіше.

Якщо Вам не вдалося самостійно позбавитися від псоріазу, телефонуйте в медичний центр «ДокторПРО» – запис на прийом до дерматолога ведеться цілодобово. Наші фахівці допоможуть Вам вирішити проблему під назвою «псоріаз». Сотні наших пацієнтів досягли ремісії і почали жити повноцінним життям. Будьте здорові!

Лікування проводиться в:
Запис на прийом
Служба контролю якості