Причини появи бородавок

До нас звернулось
людей

Якщо у вас з'явилися бородавки на обличчі або на тілі — звертайтеся до дерматолога. Ці новоутворення на шкірі не додають нам краси і здоров'я. Причина їх появи — вірус папіломи людини, який ви могли «підхопити» від зараженої людини або за допомогою використання заражених предметів (наприклад, чужого рушники або гребінця). Якщо з'явилися бородавки в області статевих органів, можливо, зараження відбулося через статевий контакт.

Небезпека бородавок полягає в зниженні імунітету і збільшенні ризику появи злоякісних утворень. Зачепити бородавку аксесуарами одягу або мочалкою під час купання просто, адже бородавки можуть мати висячу форму, а у розмірах досягати навіть 1 см. Незалежно від виду механічних пошкоджень бородавок, всі вони здатні викликати патологічні зміни в клітинах. Це додатковий поштовх для вірусу: можуть з'явитися нові бородавки.

Основні причини появи бородавок:

  • ігнорування правил особистої та інтимної гігієни;
  • наявність відкритих ранок і подряпин на обличчі і тілі;
  • недоліковані запалення в організмі;
  • ведення нездорового способу життя.

Виникнення бородавок може бути пов'язане з одним або кількома провокуючими факторами. Іноді навіть забудькуватість може стати причиною їх появи. Наприклад, якщо вірус потрапив на руки, а, прийшовши додому, ви забули їх помити — перенести ВПЛ ви можете навіть на область обличчя. Особливо гостро це стосується місць громадського користування (лазень, саун, басейнів). Після їх відвідування не забувайте про елементарні правила гігієни, зокрема, мийте руки з милом.

Пройти лікування бородавок за допомогою безопераційних методик ви можете в медичному центрі «ДокторПРО». Видалити бородавку можна вже сьогодні після відвідування дерматолога. Лікар допоможе визначити причину зараження і призначить комплексну програму одужання.

Видалення бородавок радіохвильовим методом «ДокторПРО»

Залежно від вірусу папіломи людини, бородавка може з'явитися на шиї, підошві, руках, ногах або спині. Улюбленим місцем прояву новоутворень є ступні ніг і рук. Ходьба по зараженій поверхні або використання заражених предметів, які ми беремо руками, — часті причини зараження.

Видалення підошовних бородавок або тих, які з'явилися на інших ділянках тіла, — необхідність. Таке рішення проблеми поверне обличчю і тілу естетичну привабливість. Однак, на цьому лікування не закінчується. Потрібно побороти вірус, щоб припинити його згубну дію на організм, головним чином на імунну систему.

У «ДокторПРО» видалення бородавок в Білій Церкві, Черкасах, Чернігові та Кропивницькому проходить із використанням радіохвильової терапії. Ця методика дозволяє позбутися від наростів на шкірі за допомогою апарату «Сургітрон».

Переваги радіохвильового видалення бородавок:

  • проведення процедури без застосування загального наркозу;
  • відсутність рубців і шрамів у місцях обробки;
  • безболісне видалення бородавок;
  • видалення за 1 сеанс, який триває не більше години;
  • можливість покинути клініку відразу після радіохвильової хірургії.

Принцип дії радіохвилі схожий на дію хірургічного скальпеля: вона зрізає наріст під корінь, одночасно надаючи на місце впливу стерилізуючий ефект. Це виключає можливість занесення інфекції в рану і сприяє її швидкому загоєнню. Радіохвильовий метод допомагає безслідно видалити навіть родимки. Також його успішно використовують в гінекології та проктології.

Запишіться до дерматолога «ДокторПРО» на видалення бородавок за один сеанс. Зробити це можна за допомогою контактного телефону або за допомогою форми зворотного зв'язку, розміщеної на сайті.

Лікування проводиться в:
Запис на прийом
Служба контролю якості