Діагностика в «ДокторПРО» у Черкасах, Білій Церкві, Кропивницькому та Чернігові

До нас звернулось
124808
людей

«ДокторПРО» - сучасні медичні центри, які надають широкий спектр діагностичних послуг в ЧеркасахБілій ЦерквіКропивницькому та Чернігові. 

У наших медичних центрах ви отримаєте можливість пройти діагностику на надійному обладнанні відомих виробників з США, Південної Кореї і Німеччини в таких напрямках як: проктологія, гінекологія, урологія, дерматологія, гастроентерологія.  

У відділенні проктології для первинної діагностики пацієнта (окрім огляду лікаря) використовуються такі методи як аноскопія і ректоманоскопія, в гінекології - кольпоскопія, в дерматології - цифрова дерматоскопія, в урології - доплерографія і біотезіометрія.

Відділення ендоскопії в медичних центрах "ДокторПРО"

У відділеннях гастроентерології та проктології ми проводимо ендоскопічні обстеження, які допомагають лікареві додатково оглянути пацієнта, поставити точний діагноз і призначити ефективне лікування, а саме:

В медичних центрах "ДокторПРО" ви також маєте можливість пройти УЗД (органів малого тазу, брюшної полості, молочних залоз, суглобів тощо). 

Пам'ятайте, що діагностичне обстеження допомагає виявити захворювання на ранній стадії, тому не варто затягувати з походом до лікаря, якщо вас щось турбує. У «ДокторПРО» обстеження проходять максимально комфортно і безболісно для пацієнта.

Ви можете записатися на необхідне вам діагностичне дослідження по телефону, або заповнивши форму на сайті.

Послуга доступна в містах:
Запис на прийом
Служба контролю якості