Сheck-Up – повне обстеження організму за 1 день в Черкасах

До нас звернулось
124808
людей

Більшість захворювань легко піддаються лікуванню на початкових стадіях і не призводять до небезпечних наслідків для організму. Головне вчасно діагностувати патологію, що розвивається, і пройти курс результативної терапії.

Для цього необхідно мінімум раз на рік проходити комплексне обстеження організму, особливо людям, які перебувають у групі підвищеного ризику:

 • у віці від 40 років і старше;
 • страждають від хронічних захворювань;
 • з важкими хворобами в сімейному анамнезі.

Що таке Check-Up?

Check-Up – це програма комплексної діагностики організму для виявлення захворювань на початковій стадії. В процедуру включені всі необхідні аналізи і дослідження, що дозволяють лікарям отримати повне уявлення про процеси, що протікають в організмі пацієнта. Будь-яке виявлене відхилення дозволяє провести уточнюючі обстеження для постановки вірного діагнозу і розробки схеми лікування.

Check-Up проводиться за 1 день за різними програмами, що відрізняються в залежності від віку та статі пацієнта. Медична послуга підходить людям, які прагнуть підтримувати своє здоров'я.

Лікарі рекомендують проходити Check-Up мінімум раз на рік, особливо людям:

 • що зазнають невизначених симптомів: підвищену стомлюваність і сонливість, апатію, зниження працездатності;
 • які планують подорож або тривале відрядження: щоб переконатися, що поїздка відбудеться без серйозних проблем зі здоров'ям;
 • які раніше не проходили комплексне обстеження, і які бажають отримати загальне уявлення про стан здоров'я.

По прибутті в клініку пацієнт йде до терапевта (лікар-координатор), який направляє на діагностику і здачу аналізів. В Check-Up входить: УЗД внутрішніх органів, аналізи (клінічний аналіз крові і сечі, біохімія, Гепатит В, сифіліс, аналіз на цукор і ін.). Після діагностики і здачі аналізів пацієнта обстежують вузькі фахівці: уролог, гінеколог, мамолог (для жінок), дерматолог, ендокринолог, невролог, гастроентеролог. Через тиждень після обстеження з пацієнтом зв'яжуться, і він отримає на пошту результати. Далі пацієнт приходить до терапевта, отримує висновок Check-Up і вичерпні коментарі за результатами.

Доступні пакети Check-Up в Черкасах

На даний момент в клініці є 4 види пакетів Check-Up.

Minimum жіночий варіант – 3 625 грн:

 • прийом лікарів: терапевт, гінеколог;
 • аналізи: клінічний аналіз крові і сечі, мікроскопія урогенітального мазка, цитологія, Біохімічне дослідження крові (АЛТ, АСТ, ГГТ, білірубін фракційно, глюкоза), ПЛР, Фемофлор ​​Скрін, Пакет №01.15. «Тиреоїдний» (ТТГ, Т4 св., Т3 св.), 25-ОН вітамін D (25-гідроксихолекальциферол);
 • діагностика: ЕКГ з розшифровкою, УЗД (органів малого таза трансвагинально, органів черевної порожнини, сечовидільної системи, молочних залоз, щитовидної залози), відеокольпоскопія.

Medium жіночий варіант – 5 717 грн:

 • прийом лікарів: терапевт, гастроентеролог, невролог, гінеколог;
 • аналізи: клінічний аналіз крові і сечі, мікроскопія урогенітального мазка, цитологія (ПАП-тест), Тест на хелікобактер пілорі, Біохімічне дослідження крові (АЛТ, АСТ, ГГТ, білірубін фракційно, загальний білок, ЛФ, альбумін, креатинін, сечовина, глюкоза ), Паразитарний (IgG до Echinococcus granulosu, Trichinella spiralis, Opisthorchis falineus, Tocsocara canis, Anisakis simplex), ПЛР, Фемофлор ​​Скрін, Пакет №01.15. «Тиреоїдний» (ТТГ, Т4 св., Т3 св., АТ ТПО), 25-ОН вітамін D (25-гідроксихолекальциферол), Гепатит B, С, сифіліс;
 • діагностика: ЕКГ з розшифровкою, УЗД (органів малого таза трансвагинально, органів черевної порожнини, сечовидільної системи, молочних залоз, щитовидної залози), відеокольпоскопія.

Minimum чоловічий варіант – 2 884 грн:

 • прийом лікарів: терапевт, уролог;
 • аналізи: клінічний аналіз крові і сечі, Біохімічне дослідження крові (АЛТ, АСТ, ГГТ, білірубін фракційно, глюкоза), бакпосів урогенітального тракту + АБГ (бакпосів сперми + АБГ), мікроскопія соку простати, Гормональний статус: тестостерон вільний, альбумін, ГСПГ, ДГЕА-С, ТТГ, Т3;
 • діагностика: ЕКГ з розшифровкою, УЗД (органів малого таза чоловіків, органів черевної порожнини, сечовидільної системи, щитовидної залози).

Medium чоловічий варіант – 5 698 грн:

 • прийом лікарів: терапевт, уролог, гастроентеролог, невролог;
 • аналізи: клінічний аналіз крові і сечі, мікроскопія соку простати, Тест на хелікобактер пілорі, Біохімічне дослідження крові (АЛТ, АСТ, ГГТ, білірубін фракційно, загальний білок, ЛФ, тригліцериди, КА, глюкоза), ПЛР Gardnerella vaginalis, Mycoplasma genitalium, Ureaplasma species (parvum + urealyticum), Trichomonas vaginalis, Chlamydia trachomatis, Mycoplasma hominis, Neisseria gonorrhoeae, Treponema pallidum, бакпосів урогенітального тракту + АБГ, Паразитарний (IgG до Echinococcus granulosu, Trichinella spiralis, Opisthorchis falineus, Tocsocara canis, Anisakis simplex), Гормональний статус: тестостерон вільний, альбумін, ГСПГ, ДГЕА-С, ТТГ, Т3, Гепатит B, С, сифіліс;
 • діагностика: ЕКГ з розшифровкою, УЗД (органів малого таза чоловіків, органів черевної порожнини, мошонки, сечовидільної системи, щитовидної залози).

Де в Черкасах можна пройти повне медичне обстеження?

Пройти обстеження Check-Up в Черкасах можна в медичному центрі «ДокторПРО». Ми використовуємо сучасні УЗД-апарати, що дозволяють отримати точні дані про стан здоров'я. Лабораторні дослідження виконуються на передовому обладнанні за сучасними технологіями. Протягом тижня ви отримаєте повну інформацію про ваше здоров'я! Записатися на обстеження можна за контактним номером телефону клініки «ДокторПРО» в Черкасах.

Лікування проводиться в:
Запис на прийом
Служба контролю якості