Лікування цукрового діабету у «ДокторПРО» в Черкасах

До нас звернулось
124816
людей

Цукровий діабет – хвороба, яка характеризується підвищенням рівня цукру в крові через дефіцит гормону підшлункової залози інсуліну).

Найбільш часто зустрічається цукровий діабет 2-го типу (приблизно 80-85% випадків лікарів діагностують саме цей тип хвороби). За ступенем важкості розрізняють його легку, середню і важку форми. Інсулінонезалежний діабет (цукровий діабет 2-го типу) підступний тим, що в більшості випадків розвивається без виражених симптомів. Іноді пацієнти дізнаються про це захворювання, коли в організмі відбуваються серйозні зміни.

Тому, дуже важливо звернути увагу на перші симптоми цукрового діабету. Серед них:

  • сильна спрага;
  • прискорене, як вдень, так і вночі, сечовипускання;
  • постійна сухість у роті;
  • загальна слабкість і сильний апетит;
  • відчуття сонливості.

Також при діабеті 2-го типу людина швидко набирає вагу, у неї повільно загоюються рани. Можливий свербіж шкіри, оніміння ніг, посилений ріст волосся на обличчі. Наявність навіть деяких з цих симптомів – привід звернутися до ендокринолога.

Діагностика цукрового діабету починається з первинного прийому, під час якого лікар проведе комплексне обстеження: збір анамнезу, огляд шкіри і слизових оболонок, призначення необхідних досліджень. При діабеті – це насамперед визначення рівня цукру в крові та сечі.

Причини цукрового діабету

Виникнення хвороби пов'язане з порушенням вуглеводного обміну в організмі людини. Серед причин, що провокують діабет, фахівці називають незбалансоване харчування, захворювання органів, що відповідають за вироблення інсуліну, нервові стреси, вірусні інфекції, спадковість.

Досвідчений лікар-ендокринолог допоможе пацієнту виявити особливості хвороби і впоратися з її наслідками. Чим швидше буде призначений необхідний курс терапії, тим легше вдасться досягти позитивних результатів у боротьбі з недугою.

Лікування цукрового діабету 2-го типу в Черкасах пропонує медичний центр «ДокторПРО». Тут використовують індивідуальний підхід до кожного пацієнта: складання конкретної програми лікування, застосування медичних препаратів, які відповідають міжнародним протоколам. Вибір медикаментів досить широкий, тому підібрати потрібну схему зможуть кожному пацієнту.

Зволікати не можна, адже ускладнення цукрового діабету можуть бути дуже серйозними:

  • порушення кровообігу в судинах очного дна;
  • ураження нирок (діабетична нефропатія);
  • діабетична нейропатія (болі в ногах, відчуття печіння, оніміння кінцівок і т. д.), гангрена – найбільш небезпечне ускладнення діабету;
  • атеросклероз артерій.

Профілактика допоможе як попередити захворювання, так і не допустити його ускладнень. Спеціальна дієта, достатня фізична активність, уникнення стресів – все це допоможе Вам залишатися здоровими і радіти життю. Тим, хто знаходиться в групі ризику, насамперед людям, які мають зайву вагу і генетичну схильність, слід регулярно проходити профілактичні огляди у лікаря-ендокринолога.

Для цього достатньо записатися на прийом по телефону, або залишити заявку на сайті медичного центру «ДокторПРО».

Лікування проводиться в:
Запис на прийом
Служба контролю якості