Сімейна медицина

К нам обратились
120410
человек

Якщо у вас виникли проблеми зі здоров’ям і ви стоїте перед вибором, до якого фахівця звернутися – в цьому питанні вам допоможе сімейний лікар (терапевт). Цей фахівець допоможе встановити правильний діагноз, якщо лікування виявленого захворювання відноситься до його компетенції, або направить вас до профільного лікаря (кардіолога, дерматолога, гінеколога, андролога, хірурга, проктолога або іншого лікаря).

Сімейний лікар допоможе впоратися з:

  • головним болем, мігренню, стрибками тиску (підвищення або зниження);
  • задишкою, болями в серці, проблемами із серцево-судинною системою;
  • астмою, бронхітом, пневмонією, хворобами дихального апарату;
  • застудою, ГРВІ, грипом;
  • порушеннями органів травлення, якщо Ви відчуваєте напади нудоти, блювоти, діареї, зіткнулися з запорами або здуттям живота.

Часто терапевта називають сімейним лікарем. Це дійсно так. Адже він допомагає швидко позбутися від поганого самопочуття всім членам сім’ї, що дозволяє вчасно виявити навіть спадкові захворювання і патології.

Якщо ваше самопочуття стрімко погіршується з кожним днем, вас турбують періодичні нездужання – це привід звернутися до лікаря. Пам’ятайте: несвоєчасне лікування призводить до погіршення ситуації, появи ускладнень та супутніх хвороб.

У медичному центрі «ДокторПРО» в Білій Церкві ви можете швидко записатися на прийом до сімейного лікаря (терапевта) завдяки цілодобовому запису на прийом.

Кваліфікований спеціаліст:

  • уважно ознайомиться з вашими скаргами;
  • докладно розпитає про симптоматику нездужання;
  • проведе візуальний огляд проблемного місця за допомогою спеціальних інструментів і приладів (фоноскопа, апарата для вимірювання артеріального тиску, термометра).

На підставі отриманих результатів лікар призначить дієвий курс лікування або направить на консультацію до вузькопрофільного лікаря.

Записатися на прийом можна за телефоном або на офіційному сайті медичного центру «ДокторПРО» в Білій Церкві.

Приділяйте увагу своєму здоров’ю. Це у ваших інтересах!

Послуга доступна в містах:
Запис на прийом
Служба контролю якості