Причини виникнення артрозу

До нас звернулось
124816
людей

Запалення суглобів називають артроз. Це захворювання найчастіше розвивається у чоловіків і жінок після 30 років. Причини артрозу суглобів можуть бути різними.

За статистикою запалення суглобів розвивається у тих, хто:

  • веде малорухливий спосіб життя;
  • має травми кінцівок (вивихи, розтягнення, переломи, тріщини, забиті місця);
  • переніс сильне переохолодження організму.

Іноді захворювання суглобів наздоганяє тих, хто незбалансовано харчується (відбувається порушення обміну речовин) і тих, у кого низький імунітет (наприклад, внаслідок зловживання шкідливими звичками). Іноді хвороба можуть спровокувати часті простудні захворювання, хвороби щитовидної залози і хребта, проблеми з кров'ю (частіше гемофілія, тобто низьке згортання крові).

Артроз може наздогнати навіть тих, хто займається спортом. Тому надмірне навантаження на суглоби теж може нашкодити вашому здоров'ю. З цієї причини в групі ризику знаходяться навіть ті, чия професія пов'язана з фізичною працею.

Симптоми артрозу схожі з багатьма захворюваннями опорно-рухового апарату. Про запалення суглобів кажуть:

  • набряклість в місці запалення;
  • больовий ефект під час рухової активності (при повороті тіла) і сну;
  • наявність хрускоту в суглобах при присіданнях, ходьбі, бігу;
  • деформація суглобів.

Видозміни суглобу - явна ознака артрозу, коли на поверхні кістки утворюються остеофіти. Таке явище говорить про повну поразку суглоба.

Діагностика артрозу повинна здійснюватися тільки кваліфікованим лікарем. Доктор проводить огляд проблемної ділянки на тілі, а також вивчає історію хвороби пацієнта і результати досліджень. В першу чергу, пацієнта направляють на рентгенологічне обстеження. При підозрах на артроз на знімку буде видно стоншування рухомих сполук, звуження суглобових щілин. За призначенням лікаря можлива комп'ютерна томографія.

Записатися на прийом до лікаря в «ДокторПРО» в Білій Церкві можна за телефоном або за допомогою електронної заявки.

Лікування проводиться в:
Запис на прийом
Служба контролю якості