Причини радикуліту

До нас звернулось
124816
людей

Якщо болить спина, є велика ймовірність того, що це радикуліт. Основною причиною розвитку радикуліту є остеохондроз, травми спини, а також патології хребта. Саме запалення нервових корінців внаслідок їх пошкодження з різних причин і призводить до розвитку цього захворювання. Спровокувати запалення може навіть підняття важких предметів, сильне переохолодження організму, міжхребцева грижа і захворювання нервової системи.

У більшості випадків причини радикуліту криються у способі життя людини. Найчастіше ця хвороба наздоганяє тих, у кого сидяча робота і хто веде малорухливий спосіб життя. За статистикою, радикуліт найчастіше виникає у чоловіків і жінок, які відмовляються від ранкової або вечірньої розминки, занять спортом, а також від сну і відпочинку на ліжках з ортопедичним матрацом.

Якщо не лікувати радикуліт, уражається весь хребет і область попереку. В результаті у людини порушується рухова активність. У деяких випадках під дією зовнішніх і внутрішніх факторів розвивається параліч.

Основні симптоми радикуліту:

  • постійна або періодична біль в області поперекового відділу або в спині;
  • скутість рухів і порушення ходи;
  • підвищене потовиділення;
  • відчуття печіння або поколювання в місці виникнення больового ефекту;
  • іноді виникає запаморочення, погіршення зору.

Діагностика радикуліту можлива тільки кваліфікованим лікарем. Оскільки ознаки радикуліту схожі з багатьма захворюваннями і патологіями хребта.

У «ДокторПРО» в Білій Церкві ви можете пройти обстеження і позбутися болю в спині. Лікар призначить ефективне лікування сучасними препаратами щадної дії без операцій і госпіталізації.

 Лікування радикуліту в «ДокторПРО» в Білій Церкві

Щоб вилікувати радикуліт, необхідна допомога лікаря. Доктор вивчить історію хвороби, опитає пацієнта на скарги і призначить необхідні дослідження. В обов'язковому порядку призначають рентгенологічне обстеження хребта. Це допомагає оцінити, де і наскільки сильно вражений хребет або його ділянка.

Якщо біль у спині застала зненацька, потрібно забезпечити хворому постільний режим і викликати лікаря додому. Основне лікування лікар призначить після зняття гострих «спинних» болів знеболюючими препаратами і мазями.

Ускладнення радикуліту можуть виникати при відсутності лікування або при неправильному підборі методики одужання, а також при недотриманні приписів і рекомендацій лікаря. Це загрожує порушенням чутливості, мієлітом, невритом, інфарктом спинного і головного мозку.

Профілактика радикуліту повинна ґрунтуватися на комплексі заходів, які потрібно виконувати не тільки після одужання, а й протягом усього життя. Це заняття спортом, ведення рухливого способу життя. Бажано проходити курс масажу спини хоча б раз на рік.

Записатися на прийом до лікаря в «ДокторПРО» можна за телефоном або за допомогою форми зворотного зв'язку, розміщеної на сайті медичного центру.

Лікування проводиться в:
Запис на прийом
Служба контролю якості