Відділення гастроентерології в «ДокторПРО» у Черкасах, Білій Церкві, Кропивницькому та Чернігові

К нам обратились
120410
человек

Якщо неприємна симптоматика в ШКТ виникає на постійній основі і для того, що відбувається немає об’єктивних причин, звертайтеся до гастроентеролога в «ДокторПРО» у ЧеркасахБілій ЦерквіКропивницькому та Чернігові для правильної діагностики.

Дискомфорт у животі знайомий кожному. Але якщо він виникає, ми не поспішаємо звертатися до клініки гастроентерології в у Черкасах, Білій Церкві, Кропивницькому та Чернігові. Зазвичай розлади травлення проявляються симптомами нудоти або блювоти, діареї або почуттям важкості. Якщо ми з’їли несвіжу їжу або вжили несумісні між собою продукти, шлунково-кишковий тракт відразу дає про це знати. Печія та відрижка — теж можуть говорити про збої в роботі травної системи. Можливо, це серйозне порушення травлення. Курс обстеження, призначений лікарем, допоможе визначити причину симптоматики і поставити правильний діагноз.

Причинами проблем з травленням можуть бути стреси, зловживання шкідливими звичками і алкоголем, незбалансований раціон харчування, а також тяжкі хвороби (наприклад, цукровий діабет) або загострення хронічних захворювань (виразки дванадцятипалої кишки, коліту, гастриту).

Звертатися до лікаря-гастроентеролога потрібно в разі:

  • регулярних больових відчуттів в області живота;
  • різкої втрати апетиту;
  • збільшення або зниження ваги;
  • підвищення температури тіла, блювання і нудоти;
  • нещодавно перенесених порожнинних операцій.

За «гострих» ознак порушення травлення обов’язково відвідайте лікаря. Зазвичай такі симптоми викликають падіння артеріального тиску, тахікардію (прискорене серцебиття) і слабкість.

У відділенні гастроентерології в «ДокторПРО» ви отримаєте своєчасну допомогу від кваліфікованих лікарів.

Діагностика захворювань шлунково-кишкового тракту проводиться на сучасному обладнанні. Лікар-гастроентеролог успішно проводить лікування захворювань шлунково-кишкового тракту. Після огляду пацієнта та отримання результатів аналізу лікар поставить діагноз і підбере індивідуальну програму лікування.

Консультація лікаря-гастроентеролога

Гастроентерологічне відділення потрібно відвідати не тільки тоді, коли болить в шлунку або у вас почалася сильна печія. Приходити на прийом до гастроентеролога потрібно і для підбору раціону харчування. Чим збалансованішим і різноманітнішим буде щоденне меню, тим нижче ризик виникнення проблем з травною системою. Правильно підібраний раціон харчування гарантує відчуття легкості протягом дня і спокійний сон вночі.

Наприклад, у жінок і чоловіків гастрит виникає через надмірне вживання жирної, солоної, кислої та гострої їжі, алкоголю. Причиною розвитку цієї хвороби можуть стати навіть неповноцінні сніданки, відмова від обіду або вечері. Зокрема, перекуси бутербродами або снеками — перші кроки на шляху до гастриту.

На прийомі лікар огляне пацієнта, вивчить його історію хвороби. Для діагностики можуть бути проведені наступні дослідження:

  • загальний і біохімічний аналіз крові;
  • аналіз сечі та калу;
  • УЗД органів черевної порожнини;
  • рентген, ендоскопія.

Підбір результатів обстеження здійснюється залежно від скарг пацієнта і на розсуд гастроентеролога. Наприклад, при скаргах на печію, кислу блювоту і болі в шлунку пацієнта направляють на візуальний огляд слизової оболонки шлунку. Якщо підтверджується виразка шлунку та дванадцятипалої кишки, доктор підбирає оптимальну програму реабілітації.

Профілактика захворювань ШКТ заснована на правильному харчуванні, своєчасному лікуванні запальних процесів в організмі. Не пийте багато солодкої газованої води, спиртних напоїв і не їжте великої кількості кондитерських виробів.

Гастроентерологи і дієтологи настійно рекомендують випивати не менше 1,5 л чистої води щодня. Це сприяє нормальному травленню. І не забувайте вживати їжу маленькими порціями 4-5 разів на день, не переїдати на ніч і не відмовлятися від сніданків.

Запишіться у відділення гастроентерології в «ДокторПРО» телефоном або за допомогою електронної форми заявки.

Послуга доступна в містах:
Запис на прийом
Служба контролю якості