Лікування гастриту в «ДокторПРО» в Черкасах, Білій Церкві, Кропивницькому та Чернігові

К нам обратились
120414
человек

Кожен любить смачно поїсти. І більшість із нас віддають перевагу гострим і пряним стравам, копченому і фастфуду. Важка їжа, особливо ввечері, призводить до відчуття важкості у шлунку, появі печії і відрижки.

Більше того, надмірне вживання таких ласощів незабаром може призвести до гастриту та інших хвороб шлунково-кишкового тракту. Незбалансований раціон харчування, включаючи перекуси на бігу замість повноцінних сніданків та обідів, гастроентерологи вважають першою причиною запалення слизової оболонки шлунка.

Найчастіше болі в шлунку – симптоми гастриту. Це захворювання може протікати в гострій або хронічній формі. Гостра форма протікає з сильними больовими відчуттями, печією, відрижкою, здуттям живота, хронічна – розвивається на тлі запущеного гострого гастриту і може привести до виразки шлунку.

Основними причинами захворювання є:

  • зловживання алкоголем;
  • безконтрольний прийом лікарських препаратів;
  • кислотостійкі бактерії, які потрапляють з їжею в шлунок;
  • глистні інвазії.

До другорядних факторів розвитку хвороби медики відносять хронічні стреси, аутоімунні порушення, патологічні зміни слизової оболонки шлунка (вроджені та набуті).

Симптоми гастриту можуть бути як прихованими (не проявляються тривалий період часу), так і явними (гостра форма). Прояв захворювання залежить від загального стану здоров'я пацієнта, поточних запалень в організмі та хронічних захворювань.

Діагностика гастриту можлива вже в день звернення до лікаря-гастроентеролога: після огляду, вивчення історії хвороби і досліджень (аналіз крові, обстеження гастроскопом, цитологічні дослідження).

У «ДокторПРО» вЧеркасах, Білій Церкві, Кропивницькому та Чернігові досвідчені лікарі надають кваліфіковану допомогу в лікуванні гастриту та інших захворювань шлунково-кишкового тракту.

Гастрит шлунку при своєчасному зверненні до лікаря можна вилікувати за допомогою щадних методик. При хронічному гастриті лікар допоможе зменшити симптоми загострення вже в день звернення до клініки (використовуються ефективні ліки, яким немає аналогів в аптечній мережі + фізіопроцедури).

Причини гастриту

Гострий гастрит буває катаральним і флегмонозним. Перший може виникнути внаслідок печінкової або ниркової недостатності, а також поєднання вживання важкої їжі і сильнодіючих лікарських препаратів протягом тривалого часу. Другий вважають наслідком травмування слизової шлунка (наприклад, через випадкове потрапляння у шлунок сторонніх предметів).

Хронічний гастрит може проявитися не тільки при зміні сезонів (осінь, весна), але і на тлі підвищеної чутливості до окремих продуктів харчування, через запальний процес в організмі. У результаті симптоми зводяться до частої печії (навіть після вживання невеликої кількості кислих і солоних продуктів), підвищеного газоутворення, болів у шлунку, підвищення температури тіла і нальоту на язику.

Ефективне лікування гастриту в Черкасах, Білій Церкві, Кропивницькому та Чернігові Ви можете пройти в «ДокторПРО». Лікування базується на використанні сучасної безопераційної методики без необхідності госпіталізації пацієнта.

Ускладнення гастриту можуть виникати при недотриманні дієти під час лікування або після нього, а також при недотриманні рекомендацій гастроентеролога. Відсутність лікування або самолікування може призвести до розвитку злоякісних пухлин, виразці шлунка і внутрішніх кровотеч.

Профілактика гастриту повинна включати перегляд раціону харчування (після консультації з лікарем), своєчасне лікування запалень внутрішніх органів, запобігання механічних травм шлунка. Тим, хто курить, потрібно уникати паління на голодний шлунок, особливо в поєднанні з кавою. Також гастроентерологи радять не полегшувати симптоматику з допомогою засобів народної медицини. Це може тільки погіршити становище і привести до загострення захворювання.

Записатися до лікаря можна за контактним телефоном або за допомогою електронної заявки.

Лікування проводиться в:
Запис на прийом
Служба контролю якості