Відділення гінекології в «ДокторПРО»

До нас звернулось
124808
людей

У медичному центрі "ДокторПРО" у Черкасах можна пройти повне гінекологічне обстеження.

Основними причинами виникнення проблем з жіночим здоров’ям гінекологи називають недотримання правил особистої та інтимної гігієни, часту зміну статевих партнерів і носіння одягу не за погодою, особливо при зміні сезонів. Короткі спідниці та сукні можуть стати причиною серйозного запалення жіночих статевих органів в погану погоду, наприклад, сильний вітер або дощ.

До другорядних факторів розвитку гінекологічних захворювань відносять:

  • загострення хронічних хвороб;
  • аборти;
  • безконтрольний прийом антибіотиків;
  • часті стреси.

Ефективне лікування гінекологічних захворювань ви можете пройти у відділенні гінекології «ДокторПРО». Сучасна діагностика гінекологічних захворювань дозволяє підібрати оптимальну програму реабілітації без ризику для внутрішніх органів і репродуктивної функції.

Звертайтеся до гінеколога, якщо:

  • турбують періодичні болі в нижній частині живота;
  • з’явилися нехарактерні виділення з піхви, біль під час сечовипускання;
  • виникає свербіж або печіння в зоні статевих органів;
  • підвищилася температура тіла.

У більшості випадків при появі перших ознак дискомфорту жінка не поспішає відвідати гінекологічну клініку в Черкасах. Однак зазначені симптоми ніколи не проходять самі по собі. Поступово вони набирають обертів і проявляються більш вираженими ознаками поганого самопочуття. Не ризикуйте і пройдіть лікарський огляд вже сьогодні.

До речі, планові огляди у гінеколога дозволяють своєчасно виявити хворобу навіть на ранніх стадіях, виявити патології і почати своєчасне лікування.

На первинному прийомі досвідчений лікар-гінеколог проводить гінекологічний огляд (візуальний та інструментальний огляд, взяття мазків з піхви на аналіз) і після постановки діагнозу підбирає схему лікування.

Записатися в гінекологічне відділення «ДокторПРО» можна телефоном або за допомогою форми зворотного зв’язку. Своєчасне гінекологічне обстеження — запорука жіночого здоров’я та щасливого материнства.

Консультація лікаря-гінеколога

Гінекологічна консультація необхідна жінці не тільки у випадках, коли у неї діагностовано ерозію шийки матки або молочницю.

Проходження планових оглядів і постійна консультація з гінекологом необхідна як при підборі засобів контрацепції, так і при плануванні вагітності. Зокрема, правильний підбір контрацептивів, в тому числі й екстремального характеру, допоможе убезпечити себе і партнера від статевих інфекцій, зменшити ризик розвитку гінекологічних хвороб, злоякісних пухлин.

Прислухатися і враховувати рекомендації лікаря-гінеколога потрібно, навіть якщо ви відчуваєте себе абсолютно здоровими. Насторожувати мають будь-які нехарактерні виділення з піхви, болі внизу живота і навіть збої менструального циклу. Можливо, такі симптоми пов’язані з менструальними дисфункціями, а може вони є наслідком розвитку інших гінекологічних хвороб.

У більшості випадків патології та хвороби жіночих статевих органів гінеколог виявляє під час гінекологічного огляду пацієнтки. Наприклад, дисфункція яєчників може протікати безсимптомно і навіть не один місяць. Самостійно виявити таку патологію практично неможливо. У цьому випадку необхідно пройти обстеження.

Діагностика в гінекології ґрунтується на гінекологічному огляді, яка включає:

  • опитування на предмет скарги та вивчення історії хвороби пацієнтки;
  • інструментальний метод діагностики (взяття мазків на аналіз).

За отриманими результатами доктор встановить точний діагноз. Якщо для постановки діагнозу необхідні додаткові дослідження, пройти обстеження можна у відділенні гінекології «ДокторПРО» у Черкасах.

При підтвердженні підозр і виявленні гінекологічного захворювання (вагініту, кольпіту, хламідіозу) лікар-гінеколог підбирає індивідуальну програму лікування.

У відділенні гінекології «ДокторПРО» у Черкасах пройти огляд ви зможете у зручний час в комфортних умовах. Запис на прийом ведеться телефоном або за допомогою форми зворотного зв’язку.

Послуга доступна в містах:
Запис на прийом
Служба контролю якості