Кольпоскопія як метод діагностики

К нам обратились
107631
человек

Діагностика гінекологічних захворювань представлена сьогодні різними методами досліджень. Кольпоскопія є одним з найбільш інформативних і часто використовуваними серед них.

Кольпоскопія – це огляд шийки матки і стінок піхви за допомогою спеціального приладу кольпоскопа. Пройти це інструментальне обстеження в нашому місті можна в медичному центрі «ДокторПРО» у Черкасах. Зазвичай, воно проводиться під час планового огляду. Та дозволяє спеціалістові в протягом 10-20 хвилин отримати повну і точну інформацію про поточний стан досліджуваних жіночих статевих органів.

Як проходить процедура?

Кольпоскоп – варіант бінокулярного мікроскопа, оснащеного рухомим штативом, оптикою і джерелом світла.

Гінеколог медичного центру «ДокторПРО» у Черкасах підбере пацієнтці оптимальний варіант дослідження. Зазвичай спеціалісти проводять розширену кольпоскопію – тут використовуються спеціальні реагенти, які дозволяють побачити зміни тканин.

Кому показана кольпоскопія?

Лікарі рекомендують жінкам, які не мають гінекологічних патологій, проходити таке дослідження слизової оболонки шийки матки один раз на рік. Тим, кому виповнилося 35 років – двічі на рік.

Існують наступні показання до проведення кольпоскопії:

  • незадовільний результат аналізу на цитологію;
  • ерозія або ектопія шийки матки, генітальні кондиломи або бородавки;
  • скарги на біль під час статевого акта, тягнучі болі внизу живота;
  • уточнення схеми лікування або контрольне дослідження після нього.

Кольпоскопію не проводять під час критичних днів. Гінеколог медичного центру «ДокторПРО» у Черкасах допоможе пацієнтці вибрати оптимальну дату обстеження. А також розповість, що підготовка до кольпоскопії займає один-два дні і полягає в утриманні від сексу, використання тампонів і проведення спринцювань піхви.

Кольпоскопія шийки матки – дослідження, що допомагає виявити захворювання і підібрати схему лікування, завдяки якій можна запобігти розвитку серйозних гінекологічних хвороб. Звертайтесь по допомогу до медичного центру «ДокторПРО» у Черкасах, і наші спеціалісти виконають його швидко, безболісно і якісно!

Лікування проводиться в:
Запис на прийом
×
Настав час подумати #проздоров`я. Дізнайтеся про сучасні методи лікування геморою.
Служба контролю якості