Лікування оофориту в «ДокторПРО» в Черкасах

К нам обратились
120410
человек

Запалення яєчників називають оофорит. Якщо не почати лікування, це захворювання часто викликає запалення маткових труб. Ознаки оофориту характеризуються яскравою симптоматикою, адже хвороба ніколи не протікає безсимптомно.

Звертайтеся до гінеколога, якщо відчули:

 • біль внизу живота з лівого або правого боку, іноді віддає в область попереку;
 • порушення сечовипускання;
 • ознаки загального нездужання (слабкість, озноб, підвищення температури тіла);
 • больові відчуття під час статевого контакту;
 • між менструальні кровотечі.

Діагностика оофориту повинна виконуватися тільки лікарем. За перших ознак захворювання схожа з багатьма гінекологічними (кіста яєчників, сальпінгіт, аднексит, позаматкова вагітність) і іншими хворобами (апендицит, перитоніт). Тому, точний діагноз може встановити тільки лікар після:

 • збору анамнезу (огляд і знайомство з історією хвороби);
 • вивчення результатів досліджень пацієнтки (за призначенням аналізи мазків з піхви, сечі і крові, а також УЗД яєчників).

Розрізняють односторонній і двосторонній оофорит. Розвиток обох форм мають загальні причини появи. Однак, виникнення запалення в лівому або правому яєчнику залежить виключно від загального стану здоров'я та імунітету пацієнтки в цілому.

Вилікувати двосторонній і односторонній оофорит можна в «ДокторПРО» в Черкасах. Доктор призначає протизапальні та знеболюючі лікарські препарати та ефективні фізіопроцедури. Лікування проходить амбулаторно без госпіталізації.

У клініці є сучасне діагностичне обладнання, за допомогою якого лікар-гінеколог спостерігає пацієнтку весь курс лікування. Це допомагає запобігти можливим ускладненням (гормональні порушення, безпліддя).

Причини виникнення оофориту

Гострий оофорит може виникати через «статеві» хвороби, наприклад, гонорею, кандидоз або трихомоніаз. У деяких випадках до недуги призводять захворювання органів дихання (туберкульоз) і внутрішніх органів (кишечника, шлунка). Спровокувати запалення може навіть сильне переохолодження організму, часті аборти та родова діяльність, а також неправильне використання засобів контрацепції (зокрема, внутрішньоматкової спіралі). Часта зміна статевих партнерів теж може привести до запального процесу в жіночих органах малого тазу.

Хронічний оофорит виникає на тлі недолікованої гострої форми хвороби. Це загрожує запаленням маткових труб, утворенням і скупченням гною в яєчниках.

Ефективне лікування оофориту в Черкасах можна пройти в медичному центрі «ДокторПРО» в Черкасах. Досвідчений гінеколог допоможе усунути гострі симптоми хвороби вже в день звернення. Всі препарати, що використовуються для лікування оофориту в клініці, чинить щадну протизапальну дію. Реабілітація проводиться на сучасному обладнанні з участю кваліфікованих гінекологів, які спостерігають пацієнтку весь курс.

Ускладнення оофориту можуть виникати через відсутність лікування, самолікування або невиконання приписів доктора. На час лікування слід відмовитися від шкідливих звичок (куріння, вживання спиртних напоїв і прийому сильнодіючих ліків, крім лікарських призначень) і сексуального життя. Це може посилити запалення в яєчниках і привести до утворення нових запальних процесів в інших органах малого таза.

Профілактика захворювання включає в себе:

 • стабільну статеве життя з постійним партнером;
 • виконання правил особистої та інтимної гігієни;
 • правильний підбір засобів контрацепції;
 • своєчасне звернення до лікаря при перших ознаках оофориту.

Записатися до лікаря можна за допомогою електронної заявки або по телефону.

Лікування проводиться в:
Запис на прийом
Служба контролю якості