Гострокінцеві кондиломи, папіломи, поліпи у жінок – видалення в «ДокторПРО» в Черкасах та Кропивницькому

До нас звернулось
людей

Гострокінцеві кондиломи на шкірі людини становлять собою неестетичні нарости за типом невеликих бородавок. Найчастіше вони локалізуються в паховій області, на статевих органах, поряд з анальним отвором, але можуть виникати на будь-якій ділянці тіла, а також на язику і слизовій оболонці рота. Причина їх появи – вірус папіломи людини.

ВПЛ діагностується в кожного другого дорослого жителя планети. Це одне з найпоширеніших захворювань з тривалим латентним періодом. В запущеній стадії папіломи збільшуються і розростаються, новоутворення займають велику площу – близько сантиметра і більше, а при їх травмі є ризик запалення та інфікування шкірного покриву.

Тому важливою є рання діагностика кондилом, папілом і поліпів. Першим сигналом про розвиток хвороби стає поява на шкірі одного або декількох маленьких бульбашок. Уражена область може почервоніти і почати свербіти. Якщо з часом свербіж не проходить, а навколо первісного наросту з'являються нові – рекомендується негайно звернутися до фахівця.

Діагностування новоутворень передбачає проходження ряду тестів:

  • ПЛР: оперативне високоточне дослідження, що дозволяє встановити факт наявності ВПЛ і визначити тип вірусу.
  • Цитологічний аналіз матеріалу, отриманого з шийки матки для виключення онкології.

Якщо діагноз підтверджений, генітальні бородавки і папіломи видаляються, і пацієнту призначаються противірусні препарати. Через два місяці після закінчення курсу необхідно повторно записатися на прийом до гінеколога для здачі контрольної ПЛР-тесту. Ефективність лікування багато в чому залежить від обраної методики усунення новоутворень. Усі процедури призначаються фахівцем з урахуванням типу вірусу, стану пацієнтки та анамнезу.

Причини виникнення кондилом, папілом і поліпів

Основний шлях зараження для дорослої людини – при статевому акті. Використання презерватива не може убезпечити сексуальний зв'язок: якщо папіломи ростуть на статевих губах, мошонці, на шкірі в паховій області – вірус передасться партнеру при контакті з незахищеною ділянкою шкіри.

ВПЛ потрапляє в мікротріщини і проникає у верхні шари шкіри, поступово починаючи свій розвиток. Перші гострокінцеві кондиломи, папіломи і поліпи на статевих органах з'являються через кілька місяців після зараження. Але при сильному імунітеті вірус може пригнічуватися протягом багатьох років.

Папіломи – це не просто косметичний дефект. Часті ускладнення ВПЛ – це переродження новоутворень в ракові клітини.

При підтвердженні діагнозу гінеколог призначить безболісне видалення наростів. Найчастіше використовується радіохвильовий метод видалення, як один з найбільш ефективних і комфортних для пацієнта. Він передбачає спрямований вплив радіохвиль певної частоти на тканини епітелію, що розрослися, і не порушує здорову шкіру.

Інші переваги цього способу лікування:

  • відсутність опіку і короткий період відновлення;
  • мінімальний дискомфорт для пацієнтки під час процедури і після її закінчення: видалення проводять під місцевою анестезією;
  • можливість точкового впливу на папіломи на будь-якій ділянці тіла: у піхві, на стегнах, у пахвових западинах, на шиї.

Записатися на видалення новоутворень на статевих органах у Черкасах та Кропивницькому можна в клініці та на сайті «ДокторПРО». На Вас чекає штат досвідченого медичного персоналу, сучасне радіохвильове обладнання, високоточна діагностична лабораторія, уважний підхід. Гарантується конфіденційність даних кожного пацієнта.

Лікування проводиться в:
Запис на прийом
Служба контролю якості