Лікування сальпінгоофориту в «ДокторПРО» у Черкасах та Кропивницькому

К нам обратились
120410
человек

Запалення придатків матки (маткових труб і яєчників) або аднексит загрожує жінці викиднем або безплідністю. Саме із цієї причини до цього захворювання потрібно ставитися серйозно й після прояву перших ознак хвороби відвідати гінекологічне відділення.

Симптоми сальпінгоофориту в жінок подібні з багатьма захворюваннями органів малого тазу. Тому діагностика сальпінгоофориту — прерогатива тільки лікуючого лікаря-гінеколога. Самолікування за допомогою засобів народної медицини або препаратів, куплених в аптечній мережі, може викликати ускладнення, наприклад, призвести до розвитку нових вогнищ запалення, кровотечі, порушення функцій сечовидільної системи.

Загострення сальпінгоофориту відбувається з різних причин, зокрема, на тлі падіння імунітету або після сильного переохолодження. Іноді ігнорування яскравої симптоматики хвороби викликає оофорит, утворення спайок у маткових трубах.

Прийти на прийом до гінеколога потрібно, якщо:

  • почуваєте ниючий, тягнучий або інтенсивний біль унизу живота;
  • з'явилися сильні болючі відчуття під час менструацій;
  • виявили нехарактерні виділення з піхви з неприємним запахом;
  • мучить загальне нездужання (підвищення температури тіла, слабкість).

Лікар проведе огляд, вивчить історію хвороби й аналізи (аналіз сечі й крові, мазки з піхви, УЗД) і поставить діагноз. Якщо діагноз сальпінгоофорит підтвердиться, призначать адекватне лікування.

Лікування сальпінгоофориту в «ДокторПРО» у Черкасах та Кропивницькому проходить в умовах амбулаторії за попереднім записом. Ви зможете уникнути черг і одержати індивідуальну програму одужання вже на першому прийомі. Запишіться на прийом до гінеколога, щоб відновити жіноче здоров'я вже завтра.

Причини сальпінгоофориту

Сальпінгоофорит може виникати через одночасну дію багатьох зовнішніх і внутрішніх факторів. Гострий сальпінгоофорит (правосторонній, лівосторонній, двосторонній) може розвиватися через недотримання правил особистої гігієни, частої зміни статевого партнера або звичці одягатися не по погоді (наприклад, носіння коротких спідниць у холод і вологість).

Спровокувати аднексит можуть:

  • аборти й пологи;
  • неправильний підбір або використання контрацептивів (внутрішньоматкової спіралі);
  • недоліковане запалення внутрішніх органів;
  • статеві інфекції.

Хронічний сальпінгоофорит виникає на тлі недолікованої гострої форми захворювання. Дотримуйте рекомендацій лікаря, щоб не допустити появи ускладнень і погіршення самопочуття. Загострення симптоматики може настати після переохолодження або перевтоми. Іноді причиною активації недуги стають часті стреси й неврози. У період зміни сезонів хвороба теж дає про себе знати. Для усунення ознак загострення звертайтеся до лікаря-гінеколога.

Лікування сальпінгоофориту в Черкасах та Кропивницькому можна пройти в «ДокторПРО». Діагностика хвороби відбувається на сучасному обладнанні в затишних кабінетах. Чим швидше ви звернетеся за допомогою до досвідченого гінеколога, тем менше ризик виникнення ускладнення сальпінгоофориту. До них можна віднести появу гною в придатках матки, зниження сексуального лібідо, проблеми непрохідності маткових труб.

Профілактика запалення жіночих органів малого тазу зводиться до своєчасного лікування запалень, правильного підбору засобів контрацепції за участю лікаря, а також стабільного сексуального життя з постійним партнером. Бажано не ігнорувати плановий гінекологічний огляд раз у півроку.

Записатися до гінеколога в «ДокторПРО» у Черкасах та Кропивницькому можна по телефону або за допомогою електронної заявки.

Лікування проводиться в:
Запис на прийом
Служба контролю якості