Переривання вагітності (медикаментозний аборт) в «ДокторПРО» у Черкасах та Кропивницькому

До нас звернулось
людей

Для кожної жінки переривання небажаної вагітності – важкий процес як у фізіологічному плані, так і в психологічному. Найбільш бережливим методом вирішення цієї проблеми є медикаментозний аборт. По-перше, він не вимагає оперативного втручання, виконується безболісно й легше переноситься морально.

Серед інших немало важливих переваг:

 • процедура досить швидка;
 • проводиться в амбулаторних умовах;
 • відсутність негативних наслідків (збереження дітородної функції);
 • виключена можливість інфікування й травматичного ушкодження матки.

Медикаментозне переривання вагітності на ранніх строках – найкраща альтернатива хірургічним абортам. Важливо пам'ятати, що цей метод є діючим лише на початковому терміні (до 5 тижнів). Саме своєчасний візит до лікаря допоможе уникнути ризику подальших оперативних втручань і негативних наслідків.

У медичних центрах «ДокторПРО» у Черкасах та Кропивницькому аборт фармакологічний виконується з використанням перевірених препаратів, які впливають на жіночий організм. Зрив вагітності проводиться під суворим лікарським спостереженням, після чого складаються рекомендації щодо періоду відновлення й призначається дата контрольного прийому.

Після фармакологічного аборту потрібно:

 • уникати сильних фізичних навантажень;
 • припинити статеве життя на 2-3 тижні;
 • не вживати алкоголь (зменшує ефективність препаратів);
 • ретельно дотримуватися правил інтимної гігієни.

Для того, щоб не виникло ускладнень, важливо дотримуватися всіх призначень і в потрібний термін прийти до гінеколога на огляд. Контрольний візит також передбачає процедуру УЗД, при якій оцінюється стан матки й фіксується відсутність вагітності.

Підготовка до медикаментозного переривання вагітності (аборту)

Процес фармакологічного аборту складається із трьох етапів. Під час першого візиту досвідчений лікар-гінеколог оглядає пацієнтку, проводить УЗД, визначає термін вагітності й виключає протипоказання до нього. Якщо термін незначний і плодове яйце ще не доступне для огляду, може знадобитися додаткова здача крові для лабораторних аналізів. Загальна ціна аборту формується індивідуально й залежить від тижня вагітності, вартості препаратів і додаткових послуг (лікарських консультацій, УЗ-досліджень).

Медикаментозний аборт має деякі протипоказання, серед яких:

 • позаматкова вагітність;
 • збільшена міома матки;
 • гормональні порушення;
 • хронічні захворювання сечовидільної, кровоносної, шлунково-кишкової, дихальної систем;
 • важкі екстрагенітальні патології.

Якщо в процесі первинного прийому протипоказань не виявлено, зробити аборт у Черкасах та Кропивницькому (точніше, його перший етап) можна в той же день. Під наглядом лікаря проводиться прийом першого препарату, що блокує вироблення гормонів, відповідальних за розвиток вагітності. Другий візит до гінеколога (через 36-48 годин) передбачає прийом другого препарату, дія якого націлена на скорочення матки й витиснення плодового яйця. При дотриманні всіх лікарських призначень і своєчасному зверненні ризик побічних ефектів мінімальний і залежить лише від індивідуальної переносимості.

Вартість аборту включає не тільки ціну препаратів, але й увесь цикл обстежень (до і після процедури). Фахівці медичних центрів «ДокторПРО» у Черкасах та Кропивницькому – професіонали своєї справи, які суворо дотримуються лікарської етики. Можете бути впевнені, що процедура пройде комфортно, безпечно й анонімно.

Запис на прийом ведеться в будь-який час на сайті або за одним із телефонних номерів, зазначених у розділі «Представництва».

Лікування проводиться в:
Запис на прийом
Служба контролю якості