Оплата online -5%

Відділення інтимної пластики в «ДокторПРО»

За допомогою інтимної пластики можна усунути як вроджені, так і набуті дефекти, спричинені віковими змінами або травмами, скорегувати форму статевих органів і відновити їх естетично привабливий зовнішній вигляд.

Що таке інтимна пластика?

Інтимна пластична операція - це хірургічне втручання, що ставить перед собою відразу дві мети: поліпшення зовнішнього вигляду статевих органів у жінок і чоловіків, а також підвищення якості сексуального життя. Існує кілька видів інтимної пластики в гінекології:

 • пластика піхви (вагінопластіка);
 • пластика статевих губ (зміна форми і розміру великих і малих статевих губ);
 • кліторопластіка (збільшення клітора);
 • дефлорація (хірургічне видалення дівочої пліви)
 • збільшення точки G;
 • інтимний пілінг;
 • плазмоліфтінг і мезотерапія інтимної зони.

Інтимна пластика для чоловіків теж користується популярністю, так як дозволяє не тільки позбутися від косметичних дефектів статевих органів, а й значно підвищити якість сексуального життя. Види чоловічої інтимної хірургії:

 • пластика вуздечки члена;
 • обрізання крайньої плоті (циркумцизія);
 • потовщення статевого члена;
 • плазмотерапія для корекції викривлення члена (при хворобі Пейроні).

Це малоінвазивні процедури, які проводяться амбулаторно. Чоловікові не потрібно перебувати в стаціонарі, тому зробити операцію можна без відриву від звичного ритму життя.

Навіщо роблять інтимну пластику?

Можливості інтимної пластичної хірургії не обмежуються вирішенням проблем естетичного характеру - з її допомогою можна відновити втрачену функціональність статевих органів. Жінки часто звертаються до лікарів з приводу пластики піхви після пологів - операція дозволяє повернути сексуальну чутливість завдяки зміцненню м'язів тазового дна і звуження піхви. Вагінопластіка також вирішує проблеми мимовільного сечовипускання і опущення стінок піхви.

Пластика клітора дозволяє жінці посилити гостроту сексуальних відчуттів: хірург видаляє зайві шкірні складки, що закривають його головку, збільшує або навпаки, зменшує розмір клітора. Пластику жіночих органів проводять і з метою корекції форми і розміру великих і малих статевих губ. З її допомогою можна усунути розтягнення і асиметрію тканин, зменшити статеві губи, які доставляють фізичний дискомфорт, особливо при ходьбі, і роблять неможливим носіння тісної білизни і обтягуючого одягу.

Основними показаннями для проведення гінекологічної пластики є:

 • вроджені аномалії розвитку статевих органів;
 • проблеми сексуального характеру (слабке збудження, труднощі з досягненням оргазму);
 • дискомфорт під час статевого акту;
 • незадоволеність зовнішнім виглядом інтимних зон;
 • наявність вікових змін (розтягнення, в'ялість, пігментація та інші).

Для чого роблять збільшення точки G?

Здатність жінки відчувати задоволення під час інтимної близькості з партнером багато в чому залежить від фізіологічних особливостей її статевих органів. Зниження тонусу піхви в результаті вікових змін або пологів нерідко стає причиною труднощів з досягненням оргазму і проблем в особистих стосунках. Підвищити якість сексуального життя і доставити максимум задоволення від статевого акту жінці та її партнеру здатна інтимна контурна пластика - збільшення обсягу точки G.

Точка G - ерогенна зона на передній стінці піхви, стимуляція якої дозволяє полегшити досягнення вагінального оргазму і посилити сексуальні відчуття. Аугментація точки G - це процедура по її збільшенню ін'єкціями гіалуронової кислоти. В результаті ерогенна зона збільшується в діаметрі та обсязі, що істотно полегшує її стимуляцію. Піхва стає більш вузькою, тому під час сексу обидва партнери відчувають більше задоволення. Ефект від введення філлера зберігається протягом 6-8 місяців.

Показання до збільшення точки G:

 • утруднений доступ до ерогенної зони через зігнуту форму піхви або зниження тонусу його стінок;
 • труднощі з досягненням оргазму;
 • знижений сексуальний потяг.

Де зробити інтимну пластику?

Зробити пластику статевих органів можна в медичних центрах «ДокторПРО» в Києві, Черкасах та Кропивницькому. Наші лікарі використовують тільки малоінвазивні методики, які не роблять негативного впливу на репродуктивне здоров'я. Операції робляться в амбулаторних умовах і не вимагають тривалої реабілітації.

Пластична хірургія інтимних зон проводиться після огляду лікаря і медичного обстеження. Це необхідно, щоб виключити наявність протипоказань і уникнути можливих ускладнень після операції. Записатися на інтимну пластику в медичних центрах «ДокторПРО» в Києві, Черкасах та Кропивницькому можна, залишивши заявку на сайті або зателефонувавши за вказаним телефоном.

Послуга доступна в містах:
До нас звернулось
145974
людей
Запис на прийом
Додані послуги
При оплаті на сайті: 0 грн.
При оплаті в мед. центрі: 0 грн.
Служба контролю якості