Оплата online -5%

Дефлорація (розсічення незайманої пліви) у Києві

У медичному центрі «ДокторПРО» у Києві проводиться хірургічне розсічення незайманої пліви. Це безболісна операція, яка можлива за медичними показниками або за бажанням жінки.

Що таке дефлорація?

Дефлорація – це розрив незайманої пліви, що являє собою мембрану з тонкої шкіри з одним або декількома отворами (перфорацією), яка рветься під час першого статевого контакту. Однак пліва в кожної жінки відрізняється щільністю, еластичністю, кількістю нервових закінчень і наявністю перфорації. Саме від цих особливостей залежить, наскільки болісним буде перший статевий контакт.

Як відбувається дефлорація?

Дефлорація зазвичай відбувається під час першого статевого акту. Але в окремих випадках для видалення незайманої пліви може знадобитися хірургічне втручання. Найчастіше, приводом для хірургічної дефлорації є:

  • болісні відчуття під час сексу. Можуть виникати, якщо незаймана пліва занадто щільна та не розривається, а лише травмується під час статевого контакту, що викликає дискомфорт в обох партнерів;
  • еластична пліва. Не розривається після сексу або розривається не повністю, що може викликати болісні відчуття під час наступних статевих контактів;
  • повністю зрощена перегородка заважає виведенню крові під час менструації (це рідкісна вроджена особливість, яку необхідно усунути після настання першої менструації в дівчинки);
  • психологічний страх у дівчини перед болем під час першого статевого акту.

Хірургічна дефлорація безболісна, найчастіше проводиться під місцевою анестезією та займає від 15 до 30 хвилин. Через 1-2 години пацієнтка може йти додому. Загоєння відбувається швидко, та займатися сексом можна буде через 7-10 днів.

Перед проведенням операції необхідний огляд гінеколога, який огляне пліву, визначить її стан і видасть направлення на аналізи. Протипоказаннями для дефлорації хірургічним шляхом є запальні процеси в статевих органах, інфекційні захворювання, онкологія. Докладніше про процедуру можна дізнатися, записавшись на консультацію до лікаря-гінеколога медичного центру «ДокторПРО» за контактним телефоном, вказаним на сайті.

 

Лікування проводиться в:
До нас звернулось
145974
людей
Запис на прийом
Додані послуги
При оплаті на сайті: 0 грн.
При оплаті в мед. центрі: 0 грн.
Служба контролю якості