Оплата online -5%

Інтимний пілінг в Черкасах

Пілінг інтимної зони – це інноваційна, безболісна процедура, що дозволяє повернути молодість шкірі внутрішньої поверхні стегон, лобка, статевих губ і навколо ануса. Відбілюючий пілінг дозволяє домогтися високого естетичного ефекту: освітлити гіперпігментовані ділянки шкіри.

Відбілювання інтимних зон в «ДокторПРО»

Відбілювання інтимних зон у медичному центрі «ДокторПРО» проводиться за медичними показниками або за бажанням пацієнтки. Приводами записатися на пілінг інтимної зони є:

  • пігментація, втрата пружності або сухість шкіри, що виникають у результаті природнього старіння організму або на фоні різних захворювань, приймання гормональних препаратів;
  • наявність на шкірі естетичних дефектів (розтяжок, рубців, нерівностей шкірного покриву).

Пілінг зони бікіні дозволяє домогтися:

  • покращення текстури та пружності шкіри завдяки зволоженню та стимуляції вироблення колагену;
  • висвітлення ділянок з гіперпігментацією;
  • покращення якості, висвітлення й омолодження шкірних покривів;
  • уповільнення росту волосся в зоні депіляції;
  • підвищення чутливості інтимних зон.

Процедура має мінімум протипоказань, серед яких наявність дерматологічних захворювань, травми, інфекційні або запальні процеси в області статевих органів, період вагітності та лактації, а також індивідуальна непереносимість препаратів для відбілювання зони бікіні.

Як освітлити зону бікіні?

Освітлити зону бікіні можна всього за кілька сеансів, незалежно від причини появи естетичних дефектів. Докладніше про відбілюючий пілінг для інтимних зон можна дізнатися на консультації в медичному центрі «ДокторПРО». Процедура проводиться за попереднім записом.

Лікування проводиться в:
До нас звернулось
145974
людей
Запис на прийом
Додані послуги
При оплаті на сайті: 0 грн.
При оплаті в мед. центрі: 0 грн.
Служба контролю якості