Оплата online -5%

Пластика статевих губ в Києві та Черкасах

Естетичні недоліки інтимних зон нерідко призводять до проблем в сексуальному житті і доставляють не тільки психологічний, а й фізичний дискомфорт. Через збільшених малих статевих губ жінка може відчувати болючі відчуття під час ходьби, їзди на велосипеді, носіння деяких типів білизни. Позбутися від проблемних недоліків зовнішніх статевих органів і привнести нові відчуття в сексуальне життя допоможе пластика статевих губ.

Що таке лабіопластика?

Лабіопластика - це малоінвазивна пластична операція, спрямована на корекцію розміру і форми малих статевих губ. Її мета - поліпшення зовнішнього вигляду інтимної зони і підвищення якості сексуального життя. Лабіопластика показана при наявності:

  • гіпертрофії малих статевих губ, коли вони на 3-5 см більше, ніж зовнішні;
  • асиметрії - різні розміри правої і лівої частки губ;
  • розтягуванні малих губ, обумовленому віковими змінами або гормональними порушеннями;
  • вродженої деформації зовнішніх статевих органів;
  • розривів, отриманих в результаті травм або під час пологів.

Як робиться лабіопластика?

У медичних центрах «ДокторПРО» в Києві та Черкасах проводиться малоінвазивна радіохвильова лабіопластика. Цей метод відрізняється безпекою і відсутністю кровотеч. За допомогою радіохвильового електрода лікар видаляє надлишок тканини малих статевих губ, а потім зашиває розріз косметичними швами.

Операція проходить в амбулаторних умовах, відрізняється коротким відновним періодом і відсутністю слідів. Відразу після лабіопластики і до 4-5 днів після неї може спостерігатися лише невеликий набряк зовнішніх статевих органів.

Контурна пластика статевих губ

Контурна пластика статевих губ - це процедура, спрямована на корекцію асиметрії великих статевих губ та інших естетичних недоліків зовнішніх статевих органів безопераційним способом. За допомогою ін'єкцій гіалуронової кислоти можна усунути наслідки вікових і гормональних змін в організмі, що негативно позначаються на зовнішньому вигляді інтимної зони, виправити вроджені дефекти статевих губ.

Контурна пластика статевих губ показана при наявності:

  • в'ялості, провисання;
  • асиметрії;
  • недорозвиненості великих статевих губ.

Контурна пластика статевих губ може також проводитися з метою омолодження інтимної зони шляхом повернення природного тонусу і пружності тканин. Після процедури не залишається рубців.

Ін'єкції гіалуронової кислоти робляться під місцевою анестезією. Тривалість процедури зазвичай не перевищує години (точний час повідомить лікар на попередній консультації). Ефект контурної пластики статевих губ зберігається до 6-18 місяців - за цей час препарат повністю розсмоктується і виводиться з організму, а статеві губи повертаються до вихідного розміру та форми. Протягом 4-6 днів після процедури необхідно утриматися від сексуальних контактів, щоб уникнути перерозподілу введеного філлера в тканинах.

Записатися на операцію по корекції форми і зменшення статевих губ в медичному центрі «ДокторПРО» в Києві та Черкасах можна, залишивши заявку на сайті або зателефонувавши за вказаним телефоном.

Лікування проводиться в:
До нас звернулось
145974
людей
Запис на прийом
Додані послуги
При оплаті на сайті: 0 грн.
При оплаті в мед. центрі: 0 грн.
Служба контролю якості