Оплата online -5%

Мезотерапія інтимних зон

З гінекологічними проблемами і погіршенням якості сексуального життя стикаються багато жінок. Але не всі знають, що ці труднощі можна швидко й ефективно подолати за допомогою плазмоліфтингу та мезотерапії.

Що таке мезотерапія?

Мезотерапія інтимних зон – це процедура, у ході якої в область промежини та зовнішніх геніталій (лобок, клітор, вульва) уводяться спеціальні препарати. Під час плазмоліфтингу використовується плазма крові пацієнта, а при мезотерапії – коктейлі з гіалуроновою кислотою, лікарськими препаратами та вітамінами. Мезотерапія гіалуроновою кислотою допомагає зберігати вологу в шкірі та сприяє виробленню еластину (білка, який забезпечує еластичність шкіри).

Показаннями до проведення мезотерапії інтимних зон є:

  • зміни шкіри статевих органів у період менопаузи;
  • післяпологові травми;
  • жирові відкладання на геніталіях;
  • недостатня зволоженість статевих органів, яка викликає дискомфорт під час сексуального акту.

Вагітним та жінкам, які годують грудьми, не рекомендується робити мезотерапію статевих губ, лобка та клітора. Також мезотерапія протипоказана при:

  • онкологічних захворюваннях;
  • підвищеній чутливості шкіри;
  • інфекційних процесах шкірних покривів аногенітальної області.

Як діє мезотерапія?

Мезотерапія запускає процес регенерації тканин інтимних зон і активізує кровообіг у них. Перед проведенням процедури рекомендується утриматися від пілінгів. Небажано робити мезотерапію в період менструації.

Під час процедури лікар очищає шкіру, обробляє її антисептиком і анестетиком. Потім за допомогою шприца з ультратонкою короткою голкою в середні шари шкіри вводиться препарат. Після цього на оброблену ділянку наноситься заспокійливий засіб.

Мезотерапію потрібно проходити курсами. У середньому, один курс становить 4-5 процедур. Ефект від терапії триває 6-18 місяців, після чого рекомендується пройти мезотерапію повторно.

Що дає мезотерапія інтимних зон?

Мезотерапія сприяє омолодженню шкіри геніталій і посиленню її еластичності, підвищенню пружності шкіри, висвітленню зони статевих органів, покращенню рельєфу шкіри.

У результаті мезотерапії інтимних зон:

  • зміцнюються тазові м'язи;
  • покращується якість статевого життя;
  • підсилюється та продовжується оргазм.

Для запису на мезотерапію інтимних зон зателефонуйте за телефонами, вказаними на сайті, або заповніть форму онлайн.

Лікування проводиться в:
До нас звернулось
145974
людей
Запис на прийом
Додані послуги
При оплаті на сайті: 0 грн.
При оплаті в мед. центрі: 0 грн.
Служба контролю якості