Оплата online -5%

Збільшення статевого члена в Черкасах

Збільшення статевого члена – це нехірургічний, безболісний і безпечний метод уведення гіалуронової кислоти за допомогою мікроголки в стовбур або голівку пеніса. Є багато методів для збільшення пеніса: креми, гелі, змазки, помпи, таблетки, капсули та фізичне витягування. По-перше, з точки зору фармакології та фізіології, ці методи даремні. По-друге, застосування кремів і таблеток без консультації лікаря загрожує побічними ефектами для чоловічого статевого органа. По-третє, помпи та фізичне витягування можуть призвести до травм, і тоді знадобиться серйозне лікування.

На противагу сумнівним методикам є безпечна й ефективна – збільшення розмірів статевого члена за допомогою ін'єкцій гіалуронової кислоти.

Як збільшити статевий член?

Потовщення чоловічого статевого органа можна зробити за допомогою ін'єкцій гіалуронової кислоти в пеніс. Гіалуронова кислота – природна речовина, яка входить до складу сполучної та нервової тканини, а тому безпечна для організму. Перевага гіалуронової кислоти в тому, що вона не викликає побічних ефектів: алергії, запальних реакцій, підвищення температури та відторгнення.

Процедура збільшення пеніса ін'єкціями гіалуронової кислоти проводиться в такий спосіб:

 1. На статевий член наноситься спрей з анестетиком, який знеболює протягом 15 хвилин.
 2. Місце ін'єкцій протирається антисептиком.
 3. За допомогою мікроголки лікар уводить гіалуронову кислоту підшкірно та внутрішньошкірно.

Ін'єкція може вводитися як у стовбур пеніса, так і в голівку – залежить від того, що потрібно збільшити. Важливо знати, що за допомогою гіалуронової кислоти можна збільшити два параметри – обхват пеніса й об’єм голівки, але довжину уколами збільшити не можна.

Результати ін'єкцій гіалуронової кислоти:

 • голівка стає більша й еластичніша, гіалуронова кислота надає їй тонусу та пружності;
 • виправляються дефекти форми голівки;
 • на шкірі голівки усуваються зморшки та борозни;
 • потовщення стовбура та голівки пеніса.

Протягом 2-3 тижнів після процедури голівка збільшується в середньому ще на 15% через те, що гіалуронова кислота (за рахунок біохімічної структури) притягує позаклітинну рідину. Крім того, гіалуронова кислота створює бар'єр між шкірою та нервовими закінченнями – це знижує чутливість голівки та продовжує статевий акт.

Збільшення статевого члена без операції

Уведення гіалуронової кислоти в член – це безопераційна методика, яка проводиться за допомогою мікроголки. Уролог уводить голку трьома способами:

 • віяловим – робиться один прокол голкою, потім через цей прокол уводиться гіалуронова кислота в різних напрямках, на зразок віяла;
 • точковим – ін'єкції робляться рівномірно по поверхні голівки;
 • контурним – лікар уводить мікроголку по контуру голівки.

Потовщення пеніса без операції приводить до естетичного, об'ємного та функціонального покращення голівки та стовбура. Крім того, чоловік стає впевненіший у сексі та може принести дівчині більше задоволення, оскільки збільшений вінець голівки сильніше стимулює точку G і стінки піхви.

Згодом гіалуронова кислота розсмоктується. Час залежить від щільності гелю та додаткових компонентів. Філер середньої щільності розсмоктується протягом 9-12 місяців, щільний філер буде розсмоктуватися протягом двох років. Коли голівка та стовбур члена повернуться до колишніх розмірів, можна повторити маніпуляцію.

Процедура введення гіалуронової кислоти триває до 30 хвилин. Після неї можна займатися колишніми справами – процедура не впливає на загальний стан. Через 5-7 днів можна займатися сексом.

Ін'єкції гіалуронової кислоти в статевий член протипоказані при:

 • венеричних захворюваннях (генітальний герпес, сифіліс, вірус папіломи людини, трихомоніаз, гонорея);
 • непереносимості гіалуронової кислоти;
 • гнійних утвореннях на статевих органах;
 • аутоімунних захворюваннях.

Щоб збільшити об’єм члена за допомогою ін'єкцій з гіалуроновою кислотою, зверніться в медичний центр «ДокторПРО» у Черкасах – залиште заявку на сайті або зателефонуйте за номером телефону.

Лікування проводиться в:
До нас звернулось
145974
людей
Запис на прийом
Додані послуги
При оплаті на сайті: 0 грн.
При оплаті в мед. центрі: 0 грн.
Служба контролю якості