Оплата online -5%

Пластика клітора в Києві та Черкасах

Однією з причин аноргазмії – стану, при якому жінка не одержує задоволення під час статевого акту, є маленький розмір клітора. Така анатомічна особливість не є патологією, але ускладнює його стимуляцію та погіршує якість сексуального життя жінки. Підвищити чутливість клітора, полегшити настання оргазму та підсилити його виразність допоможе пластика клітора.

Пластика капюшона клітора в Києві

Пластика капюшона клітора – це малоінвазивна ін'єкційна процедура, яка дозволяє не тільки покращити зовнішній вигляд зовнішніх статевих органів, але й підсилити сексуальні відчуття шляхом полегшення стимуляції цієї ерогенної зони та підвищення її чутливості. Суть процедури полягає у введенні в певну зону капюшона клітора препарату на основі гіалуронової кислоти, за рахунок чого його голівка збільшується в розмірі та «виглядає» з-під складок шкіри. Цей ефект зберігається протягом 6-8 місяців, після чого препарат повністю розсмоктується, та клітор набуває колишнього розміру.

Показання до проведення пластики капюшона клітора:

  • маленький розмір органа;
  • опущення капюшона (зазвичай супроводжується великим розміром малих статевих губ);
  • наявність рубців або спайок на капюшоні клітора, що перешкоджають його оголенню;
  • віддаленість голівки клітора від входу в піхву, що ускладнює його стимуляцію під час статевого акту.

Ін'єкційна кліторопластика проводиться в амбулаторних умовах. Процедура займає не більше 60 хвилин (точніше її тривалість визначить лікар під час попередньої консультації). Протягом перших 3-5 днів після пластики необхідно утриматися від сексуальних контактів, щоб уникнути перерозподілу препарату. Пластику капюшона клітора роблять із 18 років.

Корекція капюшона клітора радіохвильовим методом у Черкасах

Корекція капюшона клітора – малоінвазивна хірургічна операція, спрямована на видалення зайвих складок шкіри, що прикривають клітор. За рахунок цього полегшується стимуляція органа, оскільки під час збудження його голівка повністю оголюється, підсилюються відчуття під час сексу.

Хірургічне зменшення капюшона клітора виконується радіохвильовим методом, що гарантує відсутність швів, кровотеч та інших післяопераційних ускладнень. Процедура проводиться в амбулаторних умовах із застосуванням загального або місцевого знеболювання та характеризується коротким відновним періодом.

Протягом двох-трьох тижнів після операції необхідно дотримуватися ретельної гігієни статевих органів, утримуватися від сексуальних контактів, мастурбації, приймання гарячої ванни, відвідування сауни або лазні.

Навіщо збільшувати об’єм голівки клітора?

У нормі під час сексуального збудження клітор набухає від припливу крові до статевих органів, збільшується в розмірі, і з-під капюшона (складки шкіри, яка його прикриває), визирає голівка – найчутливіша частина органа, стимуляція якої приводить до оргазму. Але деякі анатомічні особливості перешкоджають оголенню клітора та знижують його чутливість. Виправити це допоможе кліторопластика – процедура зі збільшення клітора. Показання до пластики клітора:

  • маленький розмір органа;
  • надлишок шкірних складок капюшона, наявність рубців і спайок, що перешкоджають нормальному оголенню голівки;
  • віддаленість голівки клітора від входу в піхву.

Як збільшують клітор?

Корекція клітора проводиться в амбулаторних умовах під місцевою анестезією. Процедура безпечна та безболісна. Вона полягає у введенні в клітор ін'єкцій гіалуронової кислоти, завдяки чому збільшується розмір органа. Ефект зберігається протягом 6 місяців – за цей час препарат розсмоктується та виводиться з організму.

Ін'єкційна кліторопластика займає до 40 хвилин (тривалість процедури визначить лікар на попередній консультації). Перші 3-5 днів після пластики необхідно утриматися від сексуальних контактів, щоб уникнути перерозподілу препарату.

Чи можна збільшити клітор безопераційним способом? Так, у медичному центрі «ДокторПРО» у Києві та Черкасах проводиться корекція розміру клітора за допомогою ін'єкційних методик. Запишіться на кліторопластику, зателефонувавши за вказаним номером телефону або залишивши онлайн заявку.

Лікування проводиться в:
До нас звернулось
145974
людей
Запис на прийом
Додані послуги
При оплаті на сайті: 0 грн.
При оплаті в мед. центрі: 0 грн.
Служба контролю якості