Оплата online -5%

Пластика вуздечки статевого члена в «ДокторПРО» у Черкасах та Кропивницькому

Про свої сексуальні проблеми чоловіки намагаються не говорити. Але замовчування або ігнорування негараздів у статевій сфері тільки посилюють ситуацію. Людина замикається в собі й створює навколо атмосферу дискомфорту.

А тим часом, за допомогою кваліфікованого фахівця проблему можна легко вирішити. Стосується це й деформованої вуздечки статевого члена.

Допоможе пластика

Насамперед, пацієнт повинен записатися на прийом до лікаря-уролога медичних центрів «ДокторПРО» у Черкасах та Кропивницькому. Після повного медичного обстеження доктор може порекомендувати провести пластику вуздечки статевого члена.

Ця операція:

 • абсолютно безпечна;
 • передбачає місцеве знеболювання;
 • займає лічені хвилини;
 • у медичних центрах «ДокторПРО» у Черкасах та Кропивницькому проводиться за допомогою радіохвиль.

Чим небезпечне зволікання?

Якщо проблему не вирішувати, може відбутися надрив вуздечки крайньої плоті. Пов’язане це, насамперед, з фізіологічними особливостями людини. У більшості чоловіків вуздечка досить еластична, тому дозволяє здійснювати нормальний і повністю безболісний статевий акт. Але у деяких чоловіків спостерігається коротка вуздечка статевого члена. Під час бурхливих занять коханням, активної мастурбації, необережних рухів можливі мікротравми або надрив вуздечки.

Цей дефект також впливає на якість статевого акту. Часто чоловіки, які мають коротку вуздечку, страждають передчасним сім'явиверженням.

А виходить, крім фізіологічних, у людини згодом з'являються й психологічні проблеми.

Усього кілька хвилин

За допомогою досвідченого фахівця ваша проблема може бути вирішена раз і назавжди. До того ж корекція вуздечки не займе багато часу: усього 15-20 хвилин. Операція повністю нівелює ризик запальних процесів і ускладнень.

Пластика вуздечки крайньої плоті за допомогою апарата «Сургітрон»

Вуздечка статевого члена – поздовжня невелика складка в нижній частині члена – відіграє важливу роль в інтимному житті чоловіка. У нормальному стані вона легко подовжується, оголюючи голівку статевого члена. Інтимний дефект, яким є коротка вуздечка, завдає чоловікові не тільки незручності, але й серйозні проблеми.

Насамперед, можливі болючі відчуття під час статевої близькості. Якщо функція голівки статевого органу порушена, може виникнути травмування вуздечки. Як правило, травма супроводжується кровотечею й утворенням рубця, який ще більше її укорочує. І тут не обійтися без адекватного лікування.

Деякі чоловіки сумніваються: «Може, не варто з такою проблемою звертатися до лікарів?» Варто, адже якщо не усувати анатомічні патології будови статевого члена, це може привести до безлічі ускладнень:

 • еректильної дисфункції – повної або часткової;
 • розвитку кровотеч і інфікуванню рани;
 • запального процесу в статевому члені;
 • психологічної імпотенції.

Для відновлення анатомічних здатностей голівки статевого члена необхідна допомога лікаря-уролога.

Зробити пластику вуздечки в Черкасах та Кропивницькому пацієнтам допоможуть у медичному центрі «ДокторПРО». Тут використовують сучасний метод лікування подібних патологій – радіохвильову хірургію, яка не руйнує м'які тканини.

Пластику проводять за допомогою радіохірургічного приладу «Сургітрон». Його переваги в тому, що:

 • спостерігається мінімальна механічна й термічна травма тканин;
 • радіохвильовий скальпель не залишає опіків;
 • не обвуглюються тканини;
 • сприяє прискоренню загоєння тканин;
 • зменшується час хірургічних втручань.

Після пластики вуздечки відбувається нормалізація еректильної здатності статевого члена. Незважаючи на простоту процедури, проводити її повинен досвідчений лікар. Адже у вуздечці зібрана безліч нервових закінчень.

Також в «ДокторПРО» пацієнтам запропонують пройти повну діагностику патології й підберуть оптимальний варіант лікування.

Для того щоб зробити крок до видужання й повноцінного життя, досить записатися на прийом до уролога центру. Зробити це можна, подзвонивши за телефоном або залишивши заявку на сайті медичної установи.

Лікування проводиться в:
До нас звернулось
145974
людей
Запис на прийом
Додані послуги
При оплаті на сайті: 0 грн.
При оплаті в мед. центрі: 0 грн.
Служба контролю якості