Відділення неврології

До нас звернулось
124816
людей

Згідно зі статистикою ВОЗ, число неврологічних захворювань неухильно росте. Основними причинами порушень злагодженої діяльності нервової системи є постійний стрес і гіподинамія.

Як і в інших медичних галузях, у неврології прогресування багатьох хвороб можна попередити, тому щорічний профілактичний огляд у профільного фахівця визнаний дієвим заходом збереження здоров'я.

Лікар, який проводить діагностику, лікування й профілактику неврологічних захворювань – це невропатолог або невролог. У містах Черкаси та Кропивницький в клініках «ДокторПРО» працюють висококласні фахівці в області неврології, вони не лише допоможуть у постановці точного діагнозу й розроблять ефективне лікування, але й нададуть пацієнту схему профілактичних методів для підтримки стабільної активності НС.

Які захворювання лікує невропатолог?

Спеціалізація невропатолога передбачає виявлення порушень і хвороб центральної й периферичної нервової системи, тобто патологій головного й спинного мозку, нервових волокон, нервових корінців і нервово-м'язових з'єднань.

Основні нервово-м'язові порушення пов'язані з патологічними процесами в пірамідній і екстрапірамідній системах. Пірамідна система координує м'язову силу, рухи, а екстрапірамідна регулює тонус м'язів у стані спокою (наприклад, у положенні лежачи).

Залежно від етіології й залучених структур розрізняють кілька причин неврологічних хвороб, а саме:

 • ангіопатології та порушення мозкового кровообігу (енцефалопатії, ВСД, мігрені, постінсультні стани та ін.);
 • погіршення спинномозкового кровообігу з ураженням нервових корінців (цервікалгії, торакалгії, люмбалгії, радикуліт, остеохондроз, міжхребцеві грижі та ін.);
 • запалення нервової тканини (полінейропатія та ін.);
 • наслідки перенесених запальних захворювань нервової системи (менінгітів, енцефаліти, арахноідітів, арахноенцефаліту);
 • наслідки перенесених травм спинного та головного мозку.

Фахівці відділення неврології клініки «ДокторПРО» мають великий досвід роботи й глибокі знання, вони розпочнуть усі необхідні медичні заходи для виявлення джерела патології й установлять точний діагноз.

Для цього буде призначено ретельне обстеження пацієнта, яке може включати ЕЕГ, дуплексне сканування судин головного мозку, дані електроміографії, аналіз чутливості й рефлексів.

Ми рекомендуємо звернутися за консультацією до лікаря при появі перших симптомів неврологічних розладів:

 • тики, оніміння й судоми кінцівок;
 • запаморочення й головні болі;
 • погіршення зору, слуху;
 • труднощі з артикуляцією й координацією;
 • хронічна слабкість;
 • порушення пам'яті, концентрації;
 • втрата контролю сечовипускання й ін.

Через різноманіття клінічних ознак лише консультація грамотного невропатолога і його професійна оцінка результатів аналізів допоможе визначити причину нездужання.

Для лікування неврологічних захворювань використовуються як медикаментозні препарати, так і фізіотерапія, зокрема, процедура ВЛОК.

Як проходить огляд у невропатолога?

Первинний прийом в лікаря включає збір анамнезу, візуальний огляд, на основі чого формується необхідний перелік методів дослідження.

Щоб дізнатися, що саме лікує невропатолог і як записатися на прийом до лікаря клініки «ДокторПРО», Ви можете залишити заявку на нашому сайті або зателефонувати за вказаним номером телефону.

Послуга доступна в містах:
Запис на прийом
Служба контролю якості