Фізіопроцедури (фізіотерапія) в «ДокторПРО» у Черкасах та Кропивницькому

До нас звернулось
124808
людей

У медичному центрі «ДокторПРО» у Черкасах та Кропивницькому вам запропонують фізіотерапевтичні комплекси, здатні вирішити багато проблем зі здоров’ям.

Багато хто з нас знає, що фізіотерапія цілюще впливає на лікування різноманітних захворювань. Без неї не обійтися при реабілітації після важких хвороб і операцій. Ну і, звичайно, ця область медицини допомагає попередити виникнення захворювань, підтримати гарне самопочуття людини.

Фізіопроцедури в гінекології дозволяють жінкам швидше позбутися захворювань в інтимній сфері. Вони показані при герпесі, спайках маткових труб, порушенні функцій яєчників та інших захворюваннях.

Чоловікам, у яких лікарі діагностували простатит, еректильну дисфункцію або запальні захворювання, допоможуть фізіопроцедури в урології. Вони покращують обмін речовин, мають протизапальний, знеболюючий ефект, прибирають набряк органів.

Сприяють ефективному лікуванню хвороб шкіри фізіопроцедури в дерматології, які допомагають успішно боротися з дерматитами, екземами, псоріазом, червоним плоским лишаєм, вірусними та іншими захворюваннями шкіри.

Фізіопроцедури в проктології сприяють більш швидкому лікуванню тромбозу зовнішніх вузлів, тромбозу внутрішнього геморою, тріщин прямої кишки.

Клініки «ДокторПРО Черкаси» «ДокторПРО Кропивницький»здатна не тільки розширити, а й докорінно змінити наше уявлення про фізіотерапевтичний напрямок медицини. Адже тут використовується сучасне обладнання для проведення фізіотерапії, а також новітні медичні технології. Фізіотерапевтичний апарат BTL, в якому поєднуються функції магнітної та лазерної терапії, ультразвуку та електрофорезу, допоможе впоратися з багатьма хворобами в таких напрямках, як урологія, гінекологія, дерматологія, проктологія.

Лікарі-дерматологи використовують сучасну вузькополосну фототерапію, при якій промені впливають тільки на запалену ділянку і не вражають інші частини шкіри.

Порадьтеся з лікарями нашої клініки і вони підберуть найбільш ефективний, швидкий та надійний спосіб вирішення вашої проблеми.

Послуга доступна в містах:
Запис на прийом
Служба контролю якості